Wybrani absolwenci Programu Treningowego Metod Efektywnego Uczenia Się

(kurs szybkiego czytania, zwiększenie zrozumienia tekstu, poprawa koncentracji uwagi, techniki pamięciowe, mapy myśli)

lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
1 Arkadiusz Gałaszkiewicz SP 9 ZAMOŚĆ 133 1674 12.59 47 80 1.70 21.42
2 Adrian B. G ADAMÓWKA 119 556 4.67 70 90 1.29 6.01
3 Szymon Szal G ALBIGOWA 111 671 6.05 47 70 1.49 9.00
4 Maria W. LO SALEZJANIE ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 118 701 5.94 80 100 1.25 7.43
5 Michał Skowroński LO SALEZJANIE ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 162 359 2.22 66 100 1.52 3.36
6 Zuzanna D. G BANIOCHA 138 433 3.14 80 70 0.88 2.75
7 Adrianna D. G BANIOCHA 134 351 2.62 80 60 0.75 1.96
8 Patryk Krych G BARCICE GÓRNE 48 803 16.73 16 90 5.63 94.10
9 Mateusz D. SP BARYCZ 106 921 8.69 50 80 1.60 13.90
10 Michał D. ZS BARYCZ 113 519 4.59 53 100 1.89 8.67
11 Sylwester D. G BEŁŻEC 148 337 2.28 40 100 2.50 5.69
12 Kacper Latos LO 1 BĘDZIN 263 1298 4.94 53 100 1.89 9.31
13 Wiktoria Wierzchowska SP 9 BĘDZIN 80 406 5.08 40 80 2.00 10.15
14 Anna Wąsik G BIAŁOBRZEGI 186 974 5.24 27 100 3.70 19.39
15 Anna Tomala G BIAŁOBRZEGI 143 803 5.62 53 100 1.89 10.60
16 Adrian Siek G BIAŁOBRZEGI 136 406 2.99 60 70 1.17 3.48
17 Patryk Walczak G BIAŁOBRZEGI 78 782 10.03 50 80 1.60 16.04
18 Kamila GP BIAŁOBRZEGI 138 372 2.70 40 100 2.50 6.74
19 Wiktoria Popowa LO 1 BIAŁOBRZEGI 153 599 3.92 60 100 1.67 6.53
20 Piotr K. LO BIAŁOBRZEGI 191 337 1.76 53 90 1.70 3.00
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
21 Edyta Kiliańska LO BIAŁOBRZEGI 118 496 4.20 80 90 1.13 4.73
22 Dorota Książek LO BIAŁOBRZEGI 130 319 2.45 65 90 1.38 3.40
23 Izabela Siek SP BIAŁOBRZEGI 156 319 2.04 30 50 1.67 3.41
24 Jakub K. ZS BIAŁOBRZEGI 110 390 3.55 53 90 1.70 6.02
25 Patrycja Przybysz ZS BIAŁOBRZEGI 188 795 4.23 53 80 1.51 6.38
26 Piotr Sacharewicz G 12 BIAŁYSTOK 153 638 4.17 47 100 2.13 8.87
27 Natalia Karetko G 20 BIAŁYSTOK 167 442 2.65 53 80 1.51 4.00
28 Kacper Rudziński G 20 BIAŁYSTOK 80 421 5.26 33 90 2.73 14.35
29 Wiktoria Zaczkiewicz G 29 BIAŁYSTOK 106 1947 18.37 53 70 1.32 24.26
30 Marta C. G 30 BIAŁYSTOK 204 778 3.81 53 80 1.51 5.76
31 Jakub Kiszko G 6 BIAŁYSTOK 79 1416 17.92 40 100 2.50 44.81
32 Aleksander Pokoromsky GS 4 BIAŁYSTOK 393 1489 3.79 20 80 4.00 15.16
33 Arkadiusz Żynel II LO BIAŁYSTOK 210 421 2.00 80 100 1.25 2.51
34 Krystian Wysocki IV LO BIAŁYSTOK 140 391 2.79 53 60 1.13 3.16
35 Kinga Motoszko IV LO BIAŁYSTOK 155 638 4.12 53 100 1.89 7.77
36 Filip Rudziński SP 29 BIAŁYSTOK 110 354 3.22 33 90 2.73 8.78
37 Ewa O. UNIWERSYTET MEDYCZNY BIAŁYSTOK 181 481 2.66 90 90 1.00 2.66
38 Mateusz Kołodziejczyk VII LO BIAŁYSTOK 120 721 6.01 47 80 1.70 10.23
39 Gabriela Bronowicz VII LO BIAŁYSTOK 177 1217 6.88 40 90 2.25 15.47
40 Mikołaj Borowiec G 1 BIŁGORAJ 126 749 5.94 40 90 2.25 13.38
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
41 Mateusz F. SP BISKUPIEC 90 445 4.94 50 80 1.60 7.91
42 Daria B. ZS BOBOWO 109 1162 10.66 33 100 3.03 32.30
43 Kamil Wrona G BODACZÓW 311 1657 5.33 47 100 2.13 11.34
44 Wiktoria P. G BOLSZEWO 880 4100 4.66 95 100 1.05 4.90
45 Tomasz D. SP BOLSZEWO ORLE 116 389 3.35 60 80 1.33 4.47
46 Paula Koje G 2 BRANIEWO 140 428 3.06 30 60 2.00 6.11
47 Filip Meredyk G 2 BRANIEWO 226 1602 7.09 53 80 1.51 10.70
48 Paulina Końpa G 2 BRANIEWO 77 300 3.90 73 80 1.10 4.27
49 Sebastian D. G2 BRANIEWO 154 406 2.64 73 90 1.23 3.25
50 Grzegorz Stanaszek G BUDZÓW 73 432 5.92 47 90 1.91 11.33
51 Łukasz Dubiel G BUDZÓW 132 683 5.17 53 90 1.70 8.79
52 Angelika J. G 1 BUSKO ZDRÓJ 119 520 4.37 33 90 2.73 11.92
53 Patrycja J. G 1 BUSKO-ZDRÓJ 140 779 5.56 60 80 1.33 7.42
54 Sebastian S. G 1 BYCHAWA 88 375 4.26 33 80 2.42 10.33
55 Milena Kowalik G 51 BYDGOSZCZ 155 352 2.27 83 100 1.20 2.74
56 Mikołaj Kostrzewa G 51 BYDGOSZCZ 112 900 8.04 60 80 1.33 10.71
57 Paweł Ś. G1 BYDGOSZCZ 165 399 2.42 100 90 0.90 2.18
58 Katarzyna K. G47 BYDGOSZCZ 157 408 2.60 100 70 0.70 1.82
59 Maciej K. LO3 BYDGOSZCZ 135 412 3.05 90 90 1.00 3.05
60 Natalia Płóciennik SP 27 BYDGOSZCZ 170 419 2.46 34 100 2.94 7.25
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
61 Piotr Ś. VIIILO BYDGOSZCZ 184 460 2.50 90 60 0.67 1.67
62 Łukasz S. ZS 20 BYDGOSZCZ 240 564 2.35 60 80 1.33 3.13
63 Marcin K. ZS20 BYDGOSZCZ 135 352 2.61 59 60 1.02 2.65
64 Daria Pruchniewska G 14 BYTOM 122 721 5.91 33 80 2.42 14.33
65 Kacper Dubis G 3 BYTOM 204 837 4.10 47 100 2.13 8.73
66 Tomek Piech G 3 BYTOM 130 677 5.21 30 80 2.67 13.89
67 Natalia Morawska G 3 BYTOM 130 623 4.79 30 70 2.33 11.18
68 Natalia Żuławińska G 3 BYTOM 98 353 3.60 40 80 2.00 7.20
69 Szymon Petelicki G 3 BYTOM 114 364 3.19 46 80 1.74 5.55
70 Wiktoria Remiśko G 7 BYTOM 170 2664 15.67 47 100 2.13 33.34
71 Krystyna Barczak G 7 BYTOM 72 708 9.83 60 80 1.33 13.11
72 Magdalena G. G 7 BYTOM 155 795 5.13 33 80 2.42 12.43
73 Natalia Woźniak G 7 BYTOM 98 1997 20.38 33 80 2.42 49.40
74 Krystian Kowalewski G 7 BYTOM 78 1320 16.92 73 80 1.10 18.55
75 Krzysztof Kocot G 7 BYTOM 237 447 1.89 60 80 1.33 2.51
76 Weronika Duziak G 7 BYTOM 196 1217 6.21 53 100 1.89 11.72
77 Jakub Poloczek G 7 BYTOM 128 304 2.38 33 70 2.12 5.04
78 Michał Matysik SP 23 BYTOM 114 387 3.39 70 80 1.14 3.88
79 Kacper Kuśmierzak SP 23 BYTOM 98 3894 39.73 46 90 1.96 77.74
80 Jakub Wylężek SP 23 BYTOM 142 512 3.61 53 80 1.51 5.44
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
81 Daria Woitalla SP 33 BYTOM 128 374 2.92 53 100 1.89 5.51
82 Natalia Aleksy SP 38 BYTOM 123 702 5.71 53 80 1.51 8.61
83 Maria Adamek SP 38 BYTOM 107 803 7.50 60 70 1.17 8.76
84 Patrycja Rusek SP 38 BYTOM 90 2995 33.28 27 100 3.70 123.25
85 Jan Kustra SP 54 BYTOM 82 1854 22.61 40 60 1.50 33.91
86 Milena Kozakiewicz SP 54 BYTOM 160 464 2.90 47 100 2.13 6.17
87 Martyna Kurzawska SP 54 BYTOM 101 579 5.73 80 90 1.13 6.45
88 Aleksander Wołtosz T 6 BYTOM 210 466 2.22 47 70 1.49 3.30
89 Przemysław Zając ZSO3 BYTOM 100 708 7.08 70 100 1.43 10.11
90 Kinga Pastewka G CERANÓW 201 644 3.20 46 90 1.96 6.27
91 Agnieszka Wycech SP CHARZYKOWY 103 649 6.30 40 90 2.25 14.18
92 Aleksandra Dudzińska SP CHARZYKOWY 95 438 4.61 53 80 1.51 6.96
93 Maria Dudzińska SP CHARZYKOWY 147 490 3.33 33 100 3.03 10.10
94 Monika S. G 2 CHEŁM 191 1236 6.47 53 100 1.89 12.21
95 Michał Otkała G 8 CHEŁM 152 865 5.69 53 70 1.32 7.52
96 Magdalena Stasz LO 1 CHEŁM 95 433 4.56 47 80 1.70 7.76
97 Piotr B. G1 CHEŁMNO 90 1086 12.07 60 80 1.33 16.09
98 Weronika P. SP 4 CHEŁMNO 203 1899 9.35 47 90 1.91 17.91
99 Marta Nowacka SP 3 CHEŁMŻA 135 608 4.50 60 100 1.67 7.51
100 Julia Janiak ZSM CHEŁMŻA 500 1704 3.41 70 90 1.29 4.38
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
101 Łukasz Kleinszmidt G 1 CHOJNICE 165 774 4.69 60 100 1.67 7.82
102 January Chlebowicz G 2 CHOJNICE 185 1038 5.61 46 80 1.74 9.76
103 Konrad Markowski G 2 CHOJNICE 104 883 8.49 33 90 2.73 23.16
104 Roksana Leszczyńska G 2 CHOJNICE 84 435 5.18 73 80 1.10 5.68
105 Mateusz J. G AKADEMICKIE CHOJNICE 107 354 3.31 53 60 1.13 3.75
106 Paulina K. G AKADEMICKIE CHOJNICE 116 621 5.35 90 100 1.11 5.95
107 Wiktor R. G AKADEMICKIE CHOJNICE 139 546 3.93 70 90 1.29 5.05
108 Paweł Szyszka G1 CHOJNICE 223 1129 5.06 60 80 1.33 6.75
109 Natalia Sawicka G1 CHOJNICE 150 587 3.91 63 100 1.59 6.21
110 Łukasz K. G1 CHOJNICE 165 774 4.69 60 100 1.67 7.82
111 Wojciech Behrendt II LO CHOJNICE 154 833 5.41 67 100 1.49 8.07
112 Damian Świątek-brzeziński LO 2 CHOJNICE 211 1038 4.92 33 80 2.42 11.93
113 Radosław Pacek LO 2 CHOJNICE 110 1081 9.83 53 70 1.32 12.98
114 Dawid Krawczuk LO 2 CHOJNICE 150 1025 6.83 70 100 1.43 9.76
115 Patryk Karcz LO 2 CHOJNICE 218 6490 29.77 86 100 1.16 34.62
116 Dawid K. LO2 CHOJNICE 150 1025 6.83 70 100 1.43 9.76
117 Magdalena Racławska LO2 CHOJNICE 198 380 1.92 70 80 1.14 2.19
118 Marta J. LO2 CHOJNICE 180 1198 6.66 80 90 1.13 7.49
119 Marta C. LO2 CHOJNICE 200 1041 5.21 90 90 1.00 5.21
120 Bartosz S. LO2 CHOJNICE 82 599 7.30 50 100 2.00 14.61
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
121 Agata Kasprzak SP 1 CHOJNICE 127 314 2.47 40 60 1.50 3.71
122 Przemysław P. SP1 CHOJNICE 160 472 2.95 90 90 1.00 2.95
123 Magdalena P. SP1 CHOJNICE 190 482 2.54 90 100 1.11 2.82
124 Natalia N. TECHNIKUM GEODEZYJNE CHOJNICE 155 378 2.44 70 90 1.29 3.14
125 Emilian Kania G 1 CHORZÓW 177 519 2.93 40 70 1.75 5.13
126 Dominika Śmieja G 2 CHORZÓW 177 502 2.84 40 100 2.50 7.09
127 Kornalia Schneider G 2 CHORZÓW 108 1038 9.61 60 100 1.67 16.02
128 Adam Tkaczyk G 2 CHORZÓW 126 888 7.05 73 90 1.23 8.69
129 Paweł Jaskulski G 2 CHORZÓW 95 371 3.91 60 70 1.17 4.56
130 Tomasz Wesołowski G 2 CHORZÓW 153 633 4.14 53 80 1.51 6.24
131 Jakub Losa G 9 CHORZÓW 134 363 2.71 47 80 1.70 4.61
132 Jakub Gnojczewski G 9 CHORZÓW 108 764 7.07 67 80 1.19 8.45
133 Aleksander Mazurek G 9 CHORZÓW 121 382 3.16 67 80 1.19 3.77
134 Karolina Mzyk G 9 CHORZÓW 217 951 4.38 46 100 2.17 9.53
135 Kamila Szumała G 9 CHORZÓW 88 516 5.86 33 80 2.42 14.21
136 Łukasz Maj G CHORZÓW 176 1217 6.91 53 80 1.51 10.44
137 Teresa Ł. G DWUJĘZYCZNE CHORZÓW 194 577 2.97 73 90 1.23 3.67
138 Marta Ł. G DWUJĘZYCZNE CHORZÓW 200 487 2.44 63 100 1.59 3.87
139 Joanna J. G7 CHORZÓW 94 526 5.60 73 90 1.23 6.90
140 Sławomir G. G7 CHORZÓW 68 329 4.84 33 70 2.12 10.26
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
141 Michał B. G7 CHORZÓW 106 633 5.97 54 80 1.48 8.85
142 Michalina C. G9 CHORZÓW 160 695 4.34 40 90 2.25 9.77
143 Klaudia Klim LO 3 CHORZÓW 132 443 3.36 66 90 1.36 4.58
144 Paulina Kowalska LO KATOLICKIE CHORZÓW 170 416 2.45 50 90 1.80 4.40
145 Filip Baldy SGŚ CHORZÓW 190 528 2.78 26 80 3.08 8.55
146 Patrycja Ksiądz SPS CHORZÓW 102 324 3.18 46 80 1.74 5.52
147 Angelika K. UNIWERSYTET ŚLĄSKI CHORZÓW 240 359 1.50 60 70 1.17 1.75
148 Mikołaj Michna ZSS9 CHORZÓW 120 820 6.83 50 60 1.20 8.20
149 Dominika G. PG CIECHOCINEK 149 1297 8.70 46 100 2.17 18.92
150 Sylwia Janas G CIĘŻKOWICE 176 556 3.16 47 70 1.49 4.71
151 Piotr Bajorek G CISNA 69 490 7.10 37 90 2.43 17.27
152 Damian Misiura SP CISNA 95 1298 13.66 33 70 2.12 28.98
153 Katarzyna Majka G CZARNA 68 469 6.90 50 50 1.00 6.90
154 Dawid Mazur SP CZARNA 188 1527 8.12 27 80 2.96 24.07
155 Wiktor J. SP1 CZELADŹ 220 986 4.48 40 90 2.25 10.08
156 Kamil Woźniak G 1 CZŁUCHÓW 161 467 2.90 54 80 1.48 4.30
157 Marta Rudnicka G 1 CZŁUCHÓW 156 779 4.99 47 100 2.13 10.62
158 Zofia Lenkiewicz G SPORTOWE CZŁUCHÓW 124 327 2.64 40 60 1.50 3.96
159 Michał Pilarczyk G SPORTOWE CZŁUCHÓW 90 604 6.71 53 80 1.51 10.13
160 Jakub Pilarczyk G SPORTOWE CZŁUCHÓW 233 683 2.93 46 80 1.74 5.10
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
161 Katarzyna G. LO CZŁUCHÓW 188 1128 6.00 90 80 0.89 5.33
162 Natalia Ciszewska LO CZŁUCHÓW 148 649 4.39 67 100 1.49 6.54
163 Paweł Popowniak LO SPORTOWE CZŁUCHÓW 111 628 5.66 46 90 1.96 11.07
164 Jan Górski SP 1 CZŁUCHÓW 294 2434 8.28 33 60 1.82 15.05
165 Magda Madej SP 1 CZŁUCHÓW 84 1391 16.56 60 90 1.50 24.84
166 Aleksandra Gliszczyńska SP 1 CZŁUCHÓW 83 384 4.63 47 90 1.91 8.86
167 Hanna Gradek SP 1 CZŁUCHÓW 106 412 3.89 50 53 1.06 4.12
168 Stanisław SP 1 CZŁUCHÓW 207 432 2.09 66 100 1.52 3.16
169 Stanisław Szostakowski SP 1 CZŁUCHÓW 207 432 2.09 66 100 1.52 3.16
170 Maria Szostakowska SP 1 CZŁUCHÓW 169 577 3.41 54 60 1.11 3.79
171 Zuzanna Kowalska SP SPORTOWA CZŁUCHÓW 216 974 4.51 20 90 4.50 20.29
172 Maciej U. SP1 CZŁUCHÓW 148 675 4.56 80 90 1.13 5.13
173 Karolina J. G CZUDEC 110 1174 10.67 66 70 1.06 11.32
174 Daniel T. G CZUDEC 161 955 5.93 53 90 1.70 10.07
175 Aleksandra D. G DALESZYCE 98 865 8.83 73 70 0.96 8.46
176 Bartosz S. ZS DARŻLUBIE 71 668 9.41 60 100 1.67 15.68
177 Daniel Szkoda SP 21 DĄBROWA GÓRNICZA 222 1622 7.31 33 100 3.03 22.14
178 Dominik K. ZS DĄBROWICE 211 557 2.64 40 70 1.75 4.62
179 Katarzyna Kowalewska SP DĄBROWO 98 795 8.11 66 70 1.06 8.60
180 Michał P. G 2 DĘBICA 156 1391 8.92 47 80 1.70 15.18
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
181 Norbert Kliś G 3 DĘBICA 103 1298 12.60 53 60 1.13 14.27
182 Paulina Karwowska G DĘBOWICA 170 346 2.04 47 100 2.13 4.33
183 Ada W. SP3 DOBRE MIASTO 95 384 4.04 66 70 1.06 4.29
184 Klaudia K. SP3 DOBRE MIASTO 110 472 4.29 40 90 2.25 9.65
185 Monika W. G IM MICKIEWICZA DRAWSKO POMORSKIE 262 459 1.75 90 90 1.00 1.75
186 Konrad Matusik G DUKLA 233 987 4.24 53 90 1.70 7.19
187 Aleksandra Dyszkowska SP DUKLA 132 1039 7.87 47 100 2.13 16.75
188 Alicja N. G2 DZIAŁDOWO 146 405 2.77 50 90 1.80 4.99
189 Agata W. G2 DZIAŁDOWO 199 1448 7.28 47 100 2.13 15.48
190 Marcin Rzymowski G2 DZIAŁDOWO 157 602 3.83 40 100 2.50 9.59
191 Szymon N. SP DZIEMBOWO 234 488 2.09 80 50 0.63 1.30
192 Krzysztof W. ZS DZIKOWIEC 138 314 2.28 66 90 1.36 3.10
193 Łukasz W. ZS DZIKOWIEC 126 387 3.07 80 90 1.13 3.46
194 Albert D. ZS DZIKOWIEC 107 487 4.55 40 90 2.25 10.24
195 Weronika Glaubert G 1 ELBLĄG 111 1527 13.76 47 80 1.70 23.42
196 Amelia Chrześcijańska G 1 ELBLĄG 128 742 5.80 53 80 1.51 8.75
197 Dawid G. G 1 ELBLĄG 121 412 3.40 90 100 1.11 3.78
198 Natalia W. G 2 ELBLĄG 129 996 7.72 60 100 1.67 12.87
199 Kamil Klasa G 3 ELBLĄG 95 386 4.06 47 100 2.13 8.65
200 Wiktor M. G 3 ELBLĄG 178 596 3.35 66 90 1.36 4.57
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
201 Mikołaj Dębogórski G 3 ELBLĄG 157 481 3.06 60 50 0.83 2.55
202 Dawid Kukla G 3 ELBLĄG 180 466 2.59 30 60 2.00 5.18
203 Julia Kosmania G 3 ELBLĄG 149 1038 6.97 53 80 1.51 10.52
204 Michał Nazimek G 8 ELBLĄG 138 537 3.89 33 90 2.73 10.61
205 Przemysław Czarnecki G 8 ELBLĄG 115 633 5.50 66 80 1.21 6.67
206 Paweł Kłysiak G 8 ELBLĄG 140 423 3.02 73 90 1.23 3.73
207 Oktawia W. G2 ELBLĄG 142 1277 8.99 70 100 1.43 12.85
208 Weronika G. G3 ELBLĄG 83 351 4.23 30 80 2.67 11.28
209 Doris O. G8 ELBLĄG 139 320 2.30 80 90 1.13 2.59
210 Wiktoria B. G8 ELBLĄG 106 724 6.83 60 80 1.33 9.11
211 Noemi W. G8 ELBLĄG 172 2033 11.82 60 100 1.67 19.70
212 Filip W. G9 ELBLĄG 175 446 2.55 60 90 1.50 3.82
213 Kamila Kacicka IV LO ELBLĄG 200 582 2.91 40 60 1.50 4.37
214 Sylwia Lepak LO 1 ELBLĄG 80 790 9.88 60 100 1.67 16.46
215 Jan Rawwo LO 1 ELBLĄG 98 519 5.30 80 80 1.00 5.30
216 Magdalena Romanowska LO 2 ELBLĄG 241 503 2.09 73 90 1.23 2.57
217 Piotr Tabaka LO 2 ELBLĄG 214 604 2.82 53 80 1.51 4.26
218 Tymoteusz Kraska LO 2 ELBLĄG 171 338 1.98 60 90 1.50 2.96
219 Jacek Witek LO 3 ELBLĄG 168 386 2.30 47 70 1.49 3.42
220 Agata Ossowska LO 3 ELBLĄG 196 986 5.03 47 90 1.91 9.63
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
221 Anna Leonowicz LO 3 ELBLĄG 682 1241 1.82 57 100 1.75 3.19
222 Elżbieta Lubacha LO 3 ELBLĄG 125 885 7.08 50 90 1.80 12.74
223 Hubert Gajewski LO 4 ELBLĄG 100 438 4.38 40 90 2.25 9.86
224 Aleksandra G. LO 4 ELBLĄG 83 318 3.83 60 70 1.17 4.47
225 Jakub Wojciechowski LO 4 ELBLĄG 155 512 3.30 46 100 2.17 7.18
226 Alicja Olender LO 5 ELBLĄG 193 621 3.22 78 100 1.28 4.13
227 Lucyna G. LO1 ELBLĄG 185 511 2.76 60 100 1.67 4.60
228 Karol T. LO1 ELBLĄG 148 779 5.26 60 80 1.33 7.02
229 Maciej Rosocha LO1 ELBLĄG 229 1113 4.86 92 100 1.09 5.28
230 Grzegorz C. LO2 ELBLĄG 600 1143 1.91 70 100 1.43 2.72
231 Patryk Winiarczyk SP 11 ELBLĄG 89 433 4.87 46 50 1.09 5.29
232 Milena Kujawska SP 18 ELBLĄG 87 380 4.37 33 80 2.42 10.59
233 Łukasz Pisarczyk SP 19 ELBLĄG 149 1113 7.47 33 90 2.73 20.37
234 Agnieszka Rawwo SP MUZYCZNA ELBLĄG 75 1320 17.60 60 70 1.17 20.53
235 Kinga T. SP21 ELBLĄG 95 399 4.20 30 90 3.00 12.60
236 Aleksandra K. SP6 ELBLĄG 103 730 7.09 50 100 2.00 14.17
237 Kamil W. ZSO1 ELBLĄG 139 341 2.45 40 90 2.25 5.52
238 Sebastian P. ZSO1 ELBLĄG 135 635 4.70 80 100 1.25 5.88
239 Ewelina H. ZSO2 ELBLĄG 135 620 4.59 67 100 1.49 6.85
240 Marcin Rosocha ZSP ELBLĄG 104 556 5.35 50 50 1.00 5.35
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
241 Marek Głąb G FLORYNKA 192 1350 7.03 60 100 1.67 11.72
242 Patrycja Myśliwiec G 1 FRYSZTAK 122 445 3.65 33 80 2.42 8.84
243 Kacper Semmerling G NADARZYN 214 312 1.46 20 70 3.50 5.10
244 Izabela Baran G GAĆ 210 795 3.79 80 100 1.25 4.73
245 Weronika Lewandowska ZS GARDEJA 105 560 5.33 66 100 1.52 8.08
246 Tomasz Minajew G GARWOLIN 122 512 4.20 40 80 2.00 8.39
247 Gabriela Kałaska I LO GARWOLIN 163 496 3.04 60 90 1.50 4.56
248 Joanna Boratyńska LO 1 GARWOLIN 172 410 2.38 46 100 2.17 5.18
249 Marcin Artwich SP 47 GDAŃSK 102 4101 40.21 73 80 1.10 44.06
250 Justyna Konkol 7 LO GDAŃSK 229 654 2.86 60 70 1.17 3.33
251 Daniel Bagiński G 15 GDAŃSK 147 419 2.85 66 100 1.52 4.32
252 Maciej Bieganowski G 16 GDAŃSK 181 550 3.04 53 70 1.32 4.01
253 Kacper Waks G 16 GDAŃSK 138 743 5.38 67 70 1.04 5.63
254 Mateusz Dankowski G 16 GDAŃSK 101 333 3.30 73 100 1.37 4.52
255 Michał Obołończyk G 17 GDAŃSK 305 2225 7.30 33 70 2.12 15.47
256 Kajetan Sawicz G 2 GDAŃSK 364 938 2.58 33 70 2.12 5.47
257 Robert Ł. G 24 GDAŃSK 98 600 6.12 53 80 1.51 9.24
258 Bartosz Waszczuk G 24 GDAŃSK 107 829 7.75 73 75 1.03 7.96
259 Agata Kula G 24 GDAŃSK 184 649 3.53 66 90 1.36 4.81
260 Aleksandra Jaranowska G 24 GDAŃSK 226 389 1.72 66 90 1.36 2.35
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
261 Paweł B. G 24 GDAŃSK 197 455 2.31 66 90 1.36 3.15
262 Kamil Zalewski G 24 GDAŃSK 63 1054 16.73 20 60 3.00 50.19
263 Maciej Sztramski G 26 GDAŃSK 280 1558 5.56 33 100 3.03 16.86
264 Tomasz Górecki G 26 GDAŃSK 68 1558 22.91 53 80 1.51 34.58
265 Sabina Cieśniewska G 26 GDAŃSK 159 820 5.16 40 100 2.50 12.89
266 Zuzanna Sikała G 26 GDAŃSK 199 623 3.13 33 60 1.82 5.69
267 Szymon Abramczyk G 27 GDAŃSK 156 361 2.31 33 90 2.73 6.31
268 Maksymilian U. G 27 GDAŃSK 188 649 3.45 46 90 1.96 6.75
269 Wojciech C. G 27 GDAŃSK 68 756 11.12 36 70 1.94 21.62
270 Krzysztof Jankowski G 27 GDAŃSK 115 1002 8.71 60 100 1.67 14.52
271 Marta G. G 28 GDAŃSK 65 337 5.18 40 50 1.25 6.48
272 Szymon Urbański G 28 GDAŃSK 83 438 5.28 80 80 1.00 5.28
273 Kuba Modrzyński G 28 GDAŃSK 143 440 3.08 47 90 1.91 5.89
274 Robert Specht G 3 GDAŃSK 124 721 5.81 53 80 1.51 8.78
275 Karolina Popławska G 31 GDAŃSK 212 2884 13.60 53 80 1.51 20.53
276 Maciej Krawczyk G 33 GDAŃSK 104 916 8.81 60 90 1.50 13.21
277 Paweł Zieliński G 33 GDAŃSK 141 671 4.76 40 46 1.15 5.47
278 Adam Z. G 33 GDAŃSK 198 649 3.28 66 90 1.36 4.47
279 Mikołaj Urbanek G 33 GDAŃSK 153 677 4.42 47 80 1.70 7.53
280 Antonina Matczak G 48 GDAŃSK 134 1038 7.75 67 80 1.19 9.25
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
281 Michał Matczak G 48 GDAŃSK 136 568 4.18 60 90 1.50 6.26
282 Marek G. G 48 GDAŃSK 121 807 6.67 73 80 1.10 7.31
283 Michał Maroski G 48 GDAŃSK 108 1256 11.63 67 90 1.34 15.62
284 Nikodem Mazella G 48 GDAŃSK 228 503 2.21 53 100 1.89 4.16
285 Julia Orzoł G 48 GDAŃSK 95 389 4.09 46 70 1.52 6.23
286 Michał Tomaszewski G 48 GDAŃSK 91 391 4.30 47 80 1.70 7.31
287 Patryk Piernicki G 48 GDAŃSK 137 779 5.69 40 90 2.25 12.79
288 Maciej Guzowski G 48 GDAŃSK 114 493 4.32 53 70 1.32 5.71
289 Andrzej R. G 48 GDAŃSK 139 649 4.67 70 73 1.04 4.87
290 Przemysław Leszman G 48 GDAŃSK 156 701 4.49 73 100 1.37 6.16
291 Kamil Banaszek G 48 GDAŃSK 242 2884 11.92 73 90 1.23 14.69
292 Tobiasz Janicki G 48 GDAŃSK 147 1198 8.15 33 90 2.73 22.23
293 Agata Knabe G 48 GDAŃSK 133 2104 15.82 53 80 1.51 23.88
294 Michał Kibort G 48 GDAŃSK 182 393 2.16 66 100 1.52 3.27
295 Anna Czupryn G LINGWISTA 203 519 2.56 47 80 1.70 4.35
296 Damian C. G28 GDAŃSK 200 608 3.04 90 70 0.78 2.36
297 Dawid S. G33 GDAŃSK 98 374 3.82 50 100 2.00 7.63
298 Maciej T. G48 GDAŃSK 128 1379 10.77 70 100 1.43 15.39
299 Sandra Skrzydlińska G6 GDAŃSK 92 345 3.75 90 100 1.11 4.17
300 Sara Skrzydlińska G6 GDAŃSK 138 434 3.14 100 90 0.90 2.83
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
301 Adam Marcinkowski LO 1 GDAŃSK 173 644 3.72 66 100 1.52 5.64
302 Łucja Zalewska LO 14 GDAŃSK 137 856 6.25 47 80 1.70 10.64
303 Kacper Ambroch LO 2 GDAŃSK 183 2140 11.69 60 70 1.17 13.64
304 Anna C. LO CONRADINUM GDAŃSK 198 1158 5.85 90 80 0.89 5.20
305 Aleksander Kleszczewski LO MAGELLANUM GDAŃSK 154 2049 13.31 27 100 3.70 49.28
306 Marta B. OSM GDAŃSK 147 351 2.39 40 90 2.25 5.37
307 Hania Antosiewicz SP 1 GDAŃSK 116 527 4.54 40 80 2.00 9.09
308 Nikodem Rozsłankiewicz SP 1 GDAŃSK 124 509 4.10 46 60 1.30 5.35
309 Piotr Karol SP 16 GDAŃSK 110 702 6.38 33 60 1.82 11.60
310 Wiktor Strukiel SP 19 GDAŃSK 291 1947 6.69 67 80 1.19 7.99
311 Kornelia Białkowska SP 19 GDAŃSK 130 2104 16.18 53 90 1.70 27.48
312 Filip Jaskuła SP 19 GDAŃSK 204 1082 5.30 40 60 1.50 7.96
313 Patrycja Kreft SP 2 GDAŃSK 185 1731 9.36 33 90 2.73 25.52
314 Filip Zarzeczański SP 2 GDAŃSK 127 412 3.24 47 90 1.91 6.21
315 Agnieszka Zarzeczańska SP 2 GDAŃSK 97 335 3.45 67 100 1.49 5.15
316 Jakub Franciszkiewicz SP 2 GDAŃSK 116 519 4.47 46 90 1.96 8.75
317 Adam Furche SP 2 GDAŃSK 274 987 3.60 53 60 1.13 4.08
318 Julia Kuczkowska SP 2 GDAŃSK 237 742 3.13 66 100 1.52 4.74
319 Julia Skwierawska SP 2 GDAŃSK 249 677 2.72 67 90 1.34 3.65
320 Krystian Opała SP 2 GDAŃSK 183 950 5.19 66 70 1.06 5.51
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
321 Iza O. SP 2 GDAŃSK 100 1145 11.45 53 80 1.51 17.28
322 Natalia Kit SP 2 GDAŃSK 128 1162 9.08 33 80 2.42 22.01
323 Wojciech Lach SP 2 GDAŃSK 122 478 3.92 27 80 2.96 11.61
324 Martyna Alba SP 2 GDAŃSK 125 708 5.66 40 80 2.00 11.33
325 Zuzanna Herasimowicz SP 2 GDAŃSK 220 2083 9.47 47 100 2.13 20.15
326 Natalia Czepita SP 35 GDAŃSK 170 9735 57.26 33 80 2.42 138.82
327 Oliwia Bojka SP 35 GDAŃSK 118 803 6.81 47 100 2.13 14.48
328 Mikołaj Pióro SP 35 GDAŃSK 174 453 2.60 13 60 4.62 12.02
329 Piotr Jakoniuk SP 42 GDAŃSK 89 428 4.81 53 70 1.32 6.35
330 Alicja Ćwiklińska SP 42 GDAŃSK 104 433 4.16 33 80 2.42 10.09
331 Kinga Kryłowicz SP 42 GDAŃSK 416 2512 6.04 47 90 1.91 11.56
332 Natalia Szymańka SP 42 GDAŃSK 259 435 1.68 60 100 1.67 2.80
333 Agata Tkaczyk SP 42 GDAŃSK 88 400 4.55 53 100 1.89 8.58
334 Kamila Marcinkowska SP 42 GDAŃSK 116 595 5.13 53 80 1.51 7.74
335 Aleksandra Mikulska SP 42 GDAŃSK 153 455 2.97 47 80 1.70 5.06
336 Karol Madejski SP 44 GDAŃSK 188 1113 5.92 47 80 1.70 10.08
337 Paweł Ostrowski SP 45 GDAŃSK 109 438 4.02 40 100 2.50 10.05
338 Natalia Dawid SP 47 GDAŃSK 107 2434 22.75 53 90 1.70 38.63
339 Kornelia Kuklińska SP 47 GDAŃSK 92 3115 33.86 53 100 1.89 63.88
340 Amelia Chajęcka SP 47 GDAŃSK 134 1263 9.43 53 90 1.70 16.01
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
341 Marta Dziagiel SP 48 GDAŃSK 135 1622 12.01 80 80 1.00 12.01
342 Gabriela Szarejko SP 48 GDAŃSK 225 545 2.42 47 100 2.13 5.15
343 Krzysztof Tywczyński SP 48 GDAŃSK 104 613 5.89 54 70 1.30 7.64
344 Szymon Janiszyn SP 48 GDAŃSK 159 510 3.21 40 90 2.25 7.22
345 Oskar Bojarski SP 48 GDAŃSK 142 321 2.26 47 80 1.70 3.85
346 Zuzanna Nalewajko SP 6 GDAŃSK 241 763 3.17 40 90 2.25 7.12
347 Natalia Turek SP 75 GDAŃSK 144 708 4.92 66 80 1.21 5.96
348 Anna Ratowt SP 76 GDAŃSK 67 410 6.12 53 100 1.89 11.55
349 Wiktoria Ćwik SP 8 GDAŃSK 145 2686 18.52 47 90 1.91 35.47
350 Krystian Fedorczuk SP 8 GDAŃSK 76 330 4.34 40 60 1.50 6.51
351 Mateusz Jocz SP 8 GDAŃSK 165 2650 16.06 66 100 1.52 24.33
352 Michał Szpadzik SP 8 GDAŃSK 85 986 11.60 80 80 1.00 11.60
353 Paulina Mattik SP 8 GDAŃSK 114 4581 40.18 73 80 1.10 44.04
354 Natalia R. SP 81 GDAŃSK 113 811 7.18 47 70 1.49 10.69
355 Paulina R. SP 81 GDAŃSK 150 986 6.57 40 40 1.00 6.57
356 Nikola Kleszczewska SP 81 GDAŃSK 136 467 3.43 40 100 2.50 8.58
357 Greta Stańczyk SP 81 GDAŃSK 187 740 3.96 60 100 1.67 6.60
358 Piotr Zieliński SP 81 GDAŃSK 121 702 5.80 47 50 1.06 6.17
359 Monika Wenzlawska SP 81 GDAŃSK 210 351 1.67 46 100 2.17 3.63
360 Matylda Nowak SP 81 GDAŃSK 118 337 2.86 53 90 1.70 4.85
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
361 Zuzanna Grajewska SP 81 GDAŃSK 123 311 2.53 73 100 1.37 3.46
362 Paweł B. SP 81 GDAŃSK 259 1086 4.19 50 50 1.00 4.19
363 Patryk Trebus SP 85 GDAŃSK 94 506 5.38 53 70 1.32 7.11
364 Paweł Czupryn SP 85 GDAŃSK 63 938 14.89 47 80 1.70 25.34
365 Maciej Zieliński SP 85 GDAŃSK 224 530 2.37 60 80 1.33 3.15
366 Daniel Ziolkowski SP 92 GDAŃSK 168 613 3.65 47 80 1.70 6.21
367 Maciej Kruchelski SP GDAŃSK 182 494 2.71 46 100 2.17 5.90
368 Patrycja Przedwojska SP GEDANENSIS GDAŃSK 82 2225 27.13 60 100 1.67 45.22
369 Igor Pujszo SP GEDANENSIS GDAŃSK 314 2163 6.89 60 90 1.50 10.33
370 Tomasz D. SP GEDANENSIS GDAŃSK 158 887 5.61 93 80 0.86 4.83
371 Małgorzata Moraczewska SP STO GDAŃSK 142 404 2.85 66 90 1.36 3.88
372 Paweł Langowski SP STO GDAŃSK 253 803 3.17 33 100 3.03 9.62
373 Jakub Figiel SP STO GDAŃSK 160 419 2.62 67 90 1.34 3.52
374 Marta Adamik SP STO GDAŃSK 177 934 5.28 73 80 1.10 5.78
375 Aleksandra Adamik SP STO GDAŃSK 120 2413 20.11 46 80 1.74 34.97
376 Daniel S. SP11 GDAŃSK 248 330 1.33 70 90 1.29 1.71
377 Łukasz S. SP11 GDAŃSK 143 406 2.84 70 90 1.29 3.65
378 Tomasz C. SP2 GDAŃSK 204 1128 5.53 60 90 1.50 8.29
379 Gawerska K. SP2 GDAŃSK 112 390 3.48 40 60 1.50 5.22
380 Wiktoria C. SP42 GDAŃSK 244 736 3.02 70 90 1.29 3.88
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
381 Paulina H. SP81 GDAŃSK 104 724 6.96 90 70 0.78 5.41
382 Paweł H. SP81 GDAŃSK 282 508 1.80 70 60 0.86 1.54
383 Piotr M. UG GDAŃSK 225 1551 6.89 100 80 0.80 5.51
384 Natalia Popławska VI LO GDAŃSK 237 600 2.53 53 80 1.51 3.82
385 Jakub Gorczyński XX LO GDAŃSK 174 556 3.20 67 80 1.19 3.82
386 Bartłomiej Niemkiewicz XX LO GDAŃSK 139 594 4.27 60 90 1.50 6.41
387 Jan Niemkiewicz XX LO GDAŃSK 181 502 2.77 47 60 1.28 3.54
388 Anna Miotk XX LO GDAŃSK 185 307 1.66 67 100 1.49 2.48
389 Aleksander Ploetzing XX LO GDAŃSK 168 362 2.15 47 90 1.91 4.13
390 Marzena Czerwińska XX LO GDAŃSK 242 973 4.02 66 90 1.36 5.48
391 Karolina Krużewska XX LO GDAŃSK 151 1277 8.46 60 100 1.67 14.09
392 Jaśmina Kowalczyk XX LO GDAŃSK 143 493 3.45 73 100 1.37 4.72
393 Dominika G. ZKP,G21 GDAŃSK 115 414 3.60 53 40 0.75 2.72
394 Ewa K. ZS12 GDAŃSK 258 477 1.85 90 100 1.11 2.05
395 Jakub G. ZS12 GDAŃSK 92 557 6.05 70 80 1.14 6.92
396 Jan Antosiewicz ZSPIG 20 GDAŃSK 230 5792 25.18 60 80 1.33 33.58
397 Martyna S. ZSS STO GDAŃSK 146 1047 7.17 73 100 1.37 9.82
398 Michał K. ZSS STO GDAŃSK 242 362 1.50 70 90 1.29 1.92
399 Sabina J. ZSS STO GDAŃSK 164 319 1.95 86 100 1.16 2.26
400 Kinga Bujak SP 43 GDYNIA 122 630 5.16 10 70 7.00 36.15
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
401 Tymoteusz Jankowski G 11 GDYNIA 157 325 2.07 33 80 2.42 5.02
402 Patryk Winkler G 11 GDYNIA 144 374 2.60 33 80 2.42 6.30
403 Natalia Socha G 11 GDYNIA 120 400 3.33 52 80 1.54 5.13
404 Krzysztof Pochylski G 16 GDYNIA 154 472 3.06 47 90 1.91 5.87
405 Karol Koziński G 18 GDYNIA 181 654 3.61 47 50 1.06 3.84
406 Konrad Andruszkiewicz G 2 GDYNIA 105 500 4.76 40 90 2.25 10.71
407 Maja J. G 20 GDYNIA 120 1217 10.14 73 100 1.37 13.89
408 Weronika Nowak G 20 GDYNIA 164 590 3.60 47 100 2.13 7.65
409 Filip Lisiecki G 23 GDYNIA 133 453 3.41 46 100 2.17 7.40
410 Piotr Grabowski G 23 GDYNIA 183 837 4.57 53 80 1.51 6.90
411 Aleksandra Zając G 23 GDYNIA 257 1480 5.76 66 80 1.21 6.98
412 Weronika Więcaszek G 23 GDYNIA 167 567 3.40 73 90 1.23 4.19
413 Mikołaj Kowalski G 23 GDYNIA 193 756 3.92 67 80 1.19 4.68
414 Juliusz Nadolski G 8 GDYNIA 283 384 1.36 70 100 1.43 1.94
415 Zofia Mąka G 8 GDYNIA 179 1038 5.80 60 90 1.50 8.70
416 Aleksandra B. G17 GDYNIA 50 354 7.08 53 90 1.70 12.02
417 Agnieszka Nalewajko II LO GDYNIA 175 354 2.02 33 80 2.42 4.90
418 Mikołaj G. LO 2 GDYNIA 257 1391 5.41 60 60 1.00 5.41
419 Bartosz Rawa-grabowiecki LO 2 GDYNIA 170 357 2.10 67 100 1.49 3.13
420 Igor Matynia SP 12 GDYNIA 76 452 5.95 53 60 1.13 6.73
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
421 Patrycja Wiechowska SP 12 GDYNIA 235 324 1.38 33 70 2.12 2.92
422 Marcelina Wesołowska SP 12 GDYNIA 136 787 5.79 46 90 1.96 11.32
423 Anna Kamińska SP 12 GDYNIA 95 423 4.45 67 70 1.04 4.65
424 Mateusz Borowski SP 17 GDYNIA 178 1997 11.22 80 80 1.00 11.22
425 Klaudiusz Koniecko SP 17 GDYNIA 73 371 5.08 60 70 1.17 5.93
426 Marta J. SP 48 GDYNIA 62 493 7.95 60 80 1.33 10.60
427 Krzesimir Koniecko TB 5 GDYNIA 135 1052 7.79 40 80 2.00 15.59
428 Sebastian Nowak ZS 15 GDYNIA 152 533 3.51 60 90 1.50 5.26
429 Bartłomiej Z. ZS GIEDLAROWA 142 895 6.30 67 80 1.19 7.53
430 Ewelina S. ZS GIEDLAROWA 221 7788 35.24 40 100 2.50 88.10
431 Adrian Kania ZS GIEDLOROWA 102 450 4.41 70 100 1.43 6.30
432 Wiktoria Jakimów G 10 GLIWICE 109 431 3.95 60 100 1.67 6.59
433 Rafał T. G1 GLIWICE 73 895 12.26 80 90 1.13 13.79
434 Gabriel Woźniak ZS GŁOJSCE 127 951 7.49 33 100 3.03 22.69
435 Kinga Szczepańska G GNIEW 96 444 4.63 60 80 1.33 6.17
436 Łukasz Całka G GRABOWIEC 209 519 2.48 37 70 1.89 4.70
437 Rafał J. G GRABOWIEC 200 1997 9.99 53 80 1.51 15.07
438 Marcelina Telka SP GRODZISKO DOLNE 117 998 8.53 80 100 1.25 10.66
439 Klaudia Kosior G GRODZISKO GÓRNE 109 905 8.30 20 100 5.00 41.51
440 Karolina Socha G GRONOWO GÓRNE 145 556 3.83 25 60 2.40 9.20
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
441 Aleksandra Hegner G 2 GRUDZIĄDZ 124 1448 11.68 60 60 1.00 11.68
442 Bartosz Wrzyszyński G8 GRUDZIĄDZ 104 345 3.32 80 90 1.13 3.73
443 Patrycja Elwertowska LO2 GRUDZIĄDZ 168 2068 12.31 60 100 1.67 20.52
444 Wiktoria K. LO2 GRUDZIĄDZ 282 644 2.28 100 90 0.90 2.06
445 Kacper Pyszora SP 16 GRUDZIĄDZ 75 885 11.80 33 70 2.12 25.03
446 Paweł Hara SP 2 GRUDZIĄDZ 104 433 4.16 40 70 1.75 7.29
447 Karolina K. SP 6 GRUDZIĄDZ 220 934 4.25 100 70 0.70 2.97
448 Mateusz G. ZSO2 GRUDZIĄDZ 150 434 2.89 53 90 1.70 4.91
449 Kacper D. ZSO2 GRUDZIĄDZ 82 663 8.09 45 100 2.22 17.97
450 Tomasz Z. ZSOZ GRUDZIĄDZ 158 393 2.49 80 70 0.88 2.18
451 Maksymilian Pyzik ZS GRUSZÓW WIELKI 69 369 5.35 60 90 1.50 8.02
452 Kinga Sekuła G GRYBÓW 159 305 1.92 33 60 1.82 3.49
453 Konrad Pałys G HORODŁO 111 402 3.62 73 100 1.37 4.96
454 Dominika K. G HORODŁO 149 649 4.36 40 60 1.50 6.53
455 Kacper Stadnicki G ZS2 HRUBIESZÓW 173 649 3.75 60 100 1.67 6.25
456 Rafał B. LO3 HRUBIESZÓW 236 1469 6.22 60 90 1.50 9.34
457 Jarosław Jasina ZS2 HRUBIESZÓW 509 1052 2.07 33 80 2.42 5.01
458 Magdalena Zubko ZS2 HRUBIESZÓW 195 579 2.97 60 100 1.67 4.95
459 Małgorzata Zubko ZS2 HRUBIESZÓW 60 472 7.87 47 80 1.70 13.39
460 Izabela J. ZS2 HRUBIESZÓW 177 326 1.84 53 90 1.70 3.13
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
461 Jakub Ogrodnik SP HULCZE 70 3386 48.37 60 80 1.33 64.50
462 Aleksandra M. G HYŻNE 174 300 1.72 40 90 2.25 3.88
463 Kacper Janiszewski G 1 IŁAWA 86 607 7.06 47 100 2.13 15.02
464 Dorota Łabędzka G IŁŻA 104 416 4.00 20 90 4.50 18.00
465 Łukasz R. ZSP IŁŻA 107 649 6.07 66 70 1.06 6.43
466 Katarzyna Madej G IWKOWA 140 336 2.40 33 90 2.73 6.55
467 Małgorzata Jurkiewicz G IŁŻA 79 350 4.43 60 80 1.33 5.91
468 Kamil Budzisz G JABŁONOWO POMORSKIE 94 410 4.36 53 100 1.89 8.23
469 Patrycja Kowalewska G JABŁOWO 129 361 2.80 46 60 1.30 3.65
470 Patryk K. ZS JAMIELNIK 95 368 3.87 60 50 0.83 3.23
471 Sebastian Putkowski ZSP-G JARCZÓW 74 448 6.05 54 90 1.67 10.09
472 Krystian Kuchta G 1 JAROSŁAW 207 7080 34.20 46 90 1.96 66.92
473 Klaudia Magda G 1 JAROSŁAW 192 1342 6.99 47 100 2.13 14.87
474 Konrad Piecuch G 1 JAROSŁAW 161 1145 7.11 40 90 2.25 16.00
475 Piotr Łyżyń G 2 JAROSŁAW 110 875 7.95 47 70 1.49 11.85
476 Aleksandra Łyżyń G 2 JAROSŁAW 171 613 3.58 33 100 3.03 10.86
477 Kamil Krzywonos G 5 JAROSŁAW 91 423 4.65 40 70 1.75 8.13
478 Patrycja K. G JASIENICA ROSIELNA 120 1198 9.98 45 100 2.22 22.19
479 Jakub Wokurka G 1 JASŁO 210 998 4.75 40 80 2.00 9.50
480 Natalia Szot G 1 JASŁO 138 487 3.53 47 50 1.06 3.75
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
481 Aleksandra Potok G 1 JASŁO 170 428 2.52 53 100 1.89 4.75
482 Kinga Kroll G JASTARNIA 120 1236 10.30 75 90 1.20 12.36
483 Klaudia Prus SP JASTARNIA 166 564 3.40 90 100 1.11 3.78
484 Antonina Zajda SP JASTARNIA 223 11126 49.89 27 70 2.59 129.35
485 Grzegorz Buliński SP JASTARNIA 122 1567 12.84 53 90 1.70 21.81
486 Jakub Robakowski SP JASTARNIA 167 467 2.80 47 90 1.91 5.35
487 Bartosz H. SP JASTROWIE 176 1207 6.86 60 90 1.50 10.29
488 Julia Życka G JEDLIŃSK 70 337 4.81 30 60 2.00 9.63
489 Brajan Życki PG JEDLIŃSK 95 487 5.13 45 100 2.22 11.39
490 Jakub D. PG JEDLNIA 107 343 3.21 73 90 1.23 3.95
491 Kinga Składanowska G JODŁOWA 155 623 4.02 40 90 2.25 9.04
492 Kamil Myszkowski SP 1 JODŁOWA 201 4099 20.39 40 70 1.75 35.69
493 Daniel Fiedczak G KATOLICKIE JÓZEFÓW 107 445 4.16 60 50 0.83 3.47
494 Izabela Zaczek GK JÓZEFÓW 227 608 2.68 53 90 1.70 4.55
495 Weronika N. G KACZORY 337 505 1.50 80 70 0.88 1.31
496 Marta T. G KACZORY 156 362 2.32 60 80 1.33 3.09
497 Agnieszka Pasikowska G KALINÓWKA 99 382 3.86 66 90 1.36 5.26
498 Michał R. ZKIW KAMIENICA SZLACHECKA 160 356 2.23 70 90 1.29 2.86
499 Kasper K. ZKIW KAMIENICA SZLACHECKA 83 1022 12.31 67 90 1.34 16.54
500 Kamila B. G KARCZEW 142 305 2.15 60 70 1.17 2.51
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
501 Dominika S. SP5 KARTUZY 74 345 4.66 70 100 1.43 6.66
502 Jan K. ZSO2 KARTUZY 134 644 4.81 63 70 1.11 5.34
503 Łukasz Leś LO 3 KATOWICE 138 883 6.40 73 90 1.23 7.89
504 Michał K. ŚTZN KATOWICE 188 1242 6.61 80 90 1.13 7.43
505 Grzegorz P. UNIWERSYTET EKONOMICZNY KATOWICE 196 493 2.52 100 100 1.00 2.52
506 Kacper Krok G KĄCLOWA 131 359 2.74 60 70 1.17 3.20
507 Katarzyna Szostak 178 599 3.37 80 100 1.25 4.21
508 Wojciech P. G ŚW. JADWIGI KIELCE 280 1733 6.19 50 100 2.00 12.38
509 Wojciech P. G ŚW. JADWIGI KIELCE 280 1733 6.19 50 100 2.00 12.38
510 Wiktoria Ogonowska GKJ KIELCE 160 1391 8.69 73 90 1.23 10.72
511 Miłosz K. POLITECHNIKA ŚWĘTOKRZYSKA KIELCE 141 401 2.84 60 70 1.17 3.32
512 Damian Jakubczak SP 33 KIELCE 184 391 2.13 60 90 1.50 3.19
513 Michał Kaza G KLEMBÓW 163 459 2.82 60 80 1.33 3.75
514 Victoria Smereczniak SP KOBYLNICA 67 404 6.03 47 100 2.13 12.83
515 Katarzyna Jarząbek G 2 KOBYŁKA 133 974 7.32 20 90 4.50 32.95
516 Maria Drozdowicz G 3 KOBYŁKA 164 660 4.02 80 90 1.13 4.53
517 Damian Wojtczuk G 3 KOBYŁKA 73 677 9.27 40 80 2.00 18.55
518 Dominik Richert ZKPIG KOLBUDY 204 481 2.36 60 100 1.67 3.93
519 Agata B. AUTONOMICZNE LO KOLINCZ 217 420 1.94 60 90 1.50 2.90
520 Anna Sobecka G2 KOŁO 144 457 3.17 40 90 2.25 7.14
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
521 Natalia Sobecka SP5 KOŁO 81 649 8.01 66 100 1.52 12.14
522 Weronika Ścisłowska G KOMORNIKI 180 399 2.22 70 90 1.29 2.85
523 Marta Matusik SP KOMORNIKI 125 305 2.44 60 80 1.33 3.25
524 Wojciech Stańczak G KOMORÓW 136 560 4.12 60 80 1.33 5.49
525 Krzysztof Dubowski G KOMORÓW 181 985 5.44 33 90 2.73 14.84
526 Olga Bojanowska G KOMORÓW 210 906 4.31 66 100 1.52 6.54
527 Gabriela Kołodziejczyk G KOMORÓW 203 375 1.85 33 100 3.03 5.60
528 Kacper Godzina G KOMORÓW 151 1082 7.17 33 100 3.03 21.71
529 Magdalena Piskorska G KOMORÓW 169 354 2.09 40 90 2.25 4.71
530 Kamila Ławcewicz G KOMORÓW 77 552 7.17 47 70 1.49 10.68
531 Anna Kremer LO KOMORÓW 135 327 2.42 67 90 1.34 3.25
532 Dominika K. G KONARZYNY 150 333 2.22 90 80 0.89 1.97
533 Dominika Pierz SP 2 KONSTANCIN JEZIORNA 162 434 2.68 47 90 1.91 5.13
534 Damian M. G 1 KONSTANCIN JEZIORNO 69 322 4.67 66 50 0.76 3.54
535 Patryk O. G1 KONSTANCIN JEZIORNO 165 1011 6.13 73 60 0.82 5.04
536 Alicja Martyna G 2 KONSTANCIN-JEZIORNA 66 458 6.94 60 100 1.67 11.57
537 Mateusz Kołodziejczyk G 2 KONSTANCIN-JEZIORNA 185 464 2.51 70 70 1.00 2.51
538 Justyna Kiszka G KORYTÓW DUŻY 118 927 7.86 60 90 1.50 11.78
539 Patryk Ciąpała G KOSAKOWO 160 734 4.59 40 80 2.00 9.18
540 Szymon Konopka G KOSAKOWO 111 815 7.34 53 90 1.70 12.47
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
541 Monika Demkowicz SP KOSTAROWCE 72 536 7.44 33 100 3.03 22.56
542 Jagoda S. ZSP 3 KOŚCIERZYNA 156 460 2.95 30 100 3.33 9.83
543 Magda Dymkowska G KOWALE 98 386 3.94 40 100 2.50 9.85
544 Wojciech Dymkowski G KOWALE 162 1236 7.63 66 70 1.06 8.09
545 Konrad Kobiela G KOWALE 178 961 5.40 53 100 1.89 10.19
546 Emilia D. G KOWALE 152 586 3.86 46 70 1.52 5.87
547 Patryk Mroczek G KOZODAWY 119 300 2.52 47 90 1.91 4.83
548 Natalia Mroczek G KOZODAWY 125 620 4.96 47 100 2.13 10.55
549 Mikołaj Wojtasz G 1 KÓRNIK 120 708 5.90 47 80 1.70 10.04
550 Magdalena Teterycz PG KRASNOBRÓD 144 1113 7.73 60 100 1.67 12.88
551 Jakub Lisowski G KRASNOBRÓD 144 720 5.00 60 100 1.67 8.33
552 Natalia Źrebiec T 6 KROSNO 249 2995 12.03 47 90 1.91 23.03
553 Kaimil Kałuziński G KRYNICA ZDRÓJ 110 375 3.41 40 40 1.00 3.41
554 Jaromir Kwiatkowski G KRYNICA ZDRÓJ 70 453 6.47 60 80 1.33 8.63
555 Mirosław Z. ZSP KRYNICA ZDRÓJ 189 533 2.82 60 90 1.50 4.23
556 Izabela Semla G KRYNICA-ZDRÓJ 108 365 3.38 53 80 1.51 5.10
557 Wojciech Kania G KRZCZONÓW 159 320 2.01 40 70 1.75 3.52
558 Jakub S. ZS KRZEMIENICA 180 916 5.09 73 60 0.82 4.18
559 Bartłomiej Szar G29 KRZESINY 138 439 3.18 40 90 2.25 7.16
560 Robert G. G KURZELÓW 109 371 3.40 80 80 1.00 3.40
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
561 Aleksander Nowak L0 2 KWIDZYN 397 644 1.62 66 80 1.21 1.97
562 Bartłomiej Sobański LO 1 KWIDZYN 123 305 2.48 53 100 1.89 4.68
563 Beata Zwidryn LO 1 KWIDZYN 149 466 3.13 46 60 1.30 4.08
564 Aron Nowak LO 2 KWIDZYN 113 308 2.73 80 70 0.88 2.38
565 Jakub Patera SP 5 KWIDZYN 112 728 6.50 53 70 1.32 8.58
566 Małgorzata Kulaszewska G 2 LEGIONOWO 87 307 3.53 46 60 1.30 4.60
567 Kacper Biegajski G 2 LEGIONOWO 125 490 3.92 40 80 2.00 7.84
568 Piotr Potasiński G 2 LEGIONOWO 121 458 3.79 60 90 1.50 5.68
569 Ewelina Dąbrowska GS LEGIONOWO 229 728 3.18 60 80 1.33 4.24
570 Jędrzej S. GS LEGIONOWO 142 853 6.01 53 90 1.70 10.20
571 Katarzyna Bączek LO1 LEGIONOWO 132 1052 7.97 33 80 2.42 19.32
572 Michał Lewandowski LO1 LEGIONOWO 292 795 2.72 33 90 2.73 7.43
573 Karolina Łęska G LEŚNICA 180 387 2.15 33 60 1.82 3.91
574 Marcin Mateja G LEŚNICA 150 556 3.71 50 100 2.00 7.41
575 Patrycja Mateja SP LEŚNICA 120 644 5.37 60 100 1.67 8.94
576 Marcin J. G LEŻAJSK 106 687 6.48 46 100 2.17 14.09
577 Sebastian K. ZST LEŻAJSK 138 526 3.81 53 80 1.51 5.75
578 Karol I. ZST LEŻAJSK 104 428 4.12 53 100 1.89 7.76
579 Paweł Ostrówka G 1 LĘBORK 97 374 3.86 30 70 2.33 9.00
580 Dominika Labuda I LO LĘBORK 120 430 3.58 60 90 1.50 5.38
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
581 Julia Labuda SGJ LĘBORK 98 325 3.32 60 90 1.50 4.97
582 Oskar Kmita SP 3 LĘBORK 112 700 6.25 33 80 2.42 15.15
583 Natalia Wańkowicz SP 8 LĘBORK 193 1500 7.77 53 100 1.89 14.66
584 Justyna Kierul LO LIDZBARK WARMIŃSKI 103 324 3.15 60 80 1.33 4.19
585 Diana Pasek SP LUBATOWA 112 1693 15.12 53 100 1.89 28.52
586 Julia Łoś SP LUBATOWA 134 1903 14.20 40 70 1.75 24.85
587 Nina Wojtowicz G LUBAWA 81 623 7.69 50 100 2.00 15.38
588 Damian B. SP IM KOPERNIKA LUBAWA 75 414 5.52 50 80 1.60 8.83
589 Kacper Nadolski SP LUBAWA 190 354 1.86 90 100 1.11 2.07
590 Joanna M. SP LUBAWA 160 976 6.10 90 100 1.11 6.78
591 Agata M. SP LUBAWA 163 322 1.98 50 60 1.20 2.37
592 Adam Z. SP LUBAWA 158 367 2.32 80 90 1.13 2.61
593 Kamil T. SP LUBAWA 180 965 5.36 67 100 1.49 8.00
594 Anna Zuń G 10 LUBLIN 209 1732 8.29 53 90 1.70 14.07
595 Marcin Kunikowski G 1 LUBLIN 108 672 6.22 53 70 1.32 8.22
596 Artur Cur G 1 LUBLIN 100 438 4.38 67 90 1.34 5.88
597 Agnieszka Cur G 1 LUBLIN 110 728 6.62 47 80 1.70 11.26
598 Jarosław Pitucha G 10 LUBLIN 180 633 3.52 47 80 1.70 5.99
599 Jacek Tomczuk G 10 LUBLIN 181 1298 7.17 53 100 1.89 13.53
600 Marta Wolanin G 10 LUBLIN 96 304 3.17 53 90 1.70 5.38
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
601 Marek Piotrowski G 10 LUBLIN 197 990 5.03 53 100 1.89 9.48
602 Aleksandra K. G 10 LUBLIN 155 410 2.65 60 90 1.50 3.97
603 Bartłomiej Kulikowski G 15 LUBLIN 156 493 3.16 67 80 1.19 3.77
604 Marcin S. G 15 LUBLIN 106 820 7.74 40 70 1.75 13.54
605 Anna S. G 15 LUBLIN 122 333 2.73 60 90 1.50 4.09
606 Weronika Kosior G 27 LUBLIN 269 701 2.61 53 80 1.51 3.93
607 Eliza Kowalska G 3 LUBLIN 124 803 6.48 45 60 1.33 8.63
608 Anita Sankowska G 7 LUBLIN 67 302 4.51 47 80 1.70 7.67
609 Sylwia Miareczko G 7 LUBLIN 238 885 3.72 53 80 1.51 5.61
610 Marzena Żak G 9 LUBLIN 100 426 4.26 60 90 1.50 6.39
611 Aleksandra Gorajek G 9 LUBLIN 122 403 3.30 67 100 1.49 4.93
612 Marek Kochański G 9 LUBLIN 166 887 5.34 33 80 2.42 12.95
613 Wiktoria Drozd G 9 LUBLIN 126 833 6.61 47 70 1.49 9.85
614 Julia Szady G 9 LUBLIN 168 301 1.79 30 80 2.67 4.78
615 Mateusz K. G 9 LUBLIN 169 3894 23.04 46 90 1.96 45.08
616 Fus M. G3 LUBLIN 150 339 2.26 33 80 2.42 5.48
617 Paulina Strachecka G3 LUBLIN 130 484 3.72 20 70 3.50 13.03
618 Kamil Wójcik G3 LUBLIN 124 689 5.56 66 80 1.21 6.74
619 Monika G. G9 LUBLIN 99 327 3.30 70 100 1.43 4.72
620 Katarzyna B. G9 LUBLIN 134 1038 7.75 40 70 1.75 13.56
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
621 Aleksandra B. I LO LUBLIN 228 1080 4.74 53 80 1.51 7.15
622 Małgorzata K. IX LO LUBLIN 220 373 1.70 47 70 1.49 2.53
623 Karolina O. IX LO LUBLIN 156 1198 7.68 40 90 2.25 17.28
624 Anna Mikłasz LO 1 LUBLIN 145 592 4.08 40 100 2.50 10.21
625 Joanna B. LO1 LUBLIN 218 482 2.21 53 100 1.89 4.17
626 Zofia Morawska SP 14 LUBLIN 98 721 7.36 60 90 1.50 11.04
627 Hubert Zając SP 24 LUBLIN 140 779 5.56 40 80 2.00 11.13
628 Aleksandra Mazurek SP 39 LUBLIN 251 649 2.59 33 100 3.03 7.84
629 Zuzanna Łopuszyńska SP 39 LUBLIN 98 1082 11.04 33 60 1.82 20.07
630 Maksymilian Łopuszyński SP 39 LUBLIN 94 2512 26.72 60 60 1.00 26.72
631 Julia Karczmarek SP 4 LUBLIN 227 1947 8.58 33 100 3.03 25.99
632 Ola Cajzer SP 43 LUBLIN 67 1332 19.88 47 100 2.13 42.30
633 Anna B. SP34 LUBLIN 90 320 3.56 60 90 1.50 5.33
634 Mateusz Mędykowski TE LUBLIN 143 987 6.90 40 90 2.25 15.53
635 Mateusz Wiater TE LUBLIN 122 410 3.36 40 100 2.50 8.40
636 Michał Maziarczyk ZSE LUBLIN 128 643 5.02 67 100 1.49 7.50
637 Karolina K. ZSE LUBLIN 127 604 4.76 66 100 1.52 7.21
638 Piotr Guz ZSE LUBLIN 238 1684 7.08 60 90 1.50 10.61
639 Zofia Kochańska G 9 LUBLIN 145 560 3.86 53 80 1.51 5.83
640 Witold Borowiak G 1 LUBOŃ 98 526 5.37 60 80 1.33 7.16
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
641 Martyna L. G 1 LUBOŃ 153 638 4.17 80 80 1.00 4.17
642 Alicja Kaczmarczyk G 1 LUBOŃ 145 329 2.27 47 90 1.91 4.34
643 Wojciech Socha SP LUCHÓW DOLNY 74 413 5.58 66 80 1.21 6.76
644 Katarzyna Hoszko G 2 ŁAŃCUT 150 885 5.90 80 100 1.25 7.38
645 Julia Stąpor G 2 ŁAŃCUT 215 628 2.92 53 100 1.89 5.51
646 Michał Stąpor SP 4 ŁAŃCUT 199 875 4.40 13 90 6.92 30.44
647 Jarosław K. G1 ŁAZISKA GÓRNE 128 343 2.68 40 80 2.00 5.36
648 Agnieszka Ś. G1 ŁAZISKA GÓRNE 120 865 7.21 35 80 2.29 16.48
649 Kacper Kołodziejczyk G ŁAZY 138 461 3.34 40 60 1.50 5.01
650 Olivia Kluba G ŁAZY 84 649 7.73 53 70 1.32 10.20
651 Martyna Oklesińska SP 204 ŁÓDŹ 116 526 4.53 30 90 3.00 13.60
652 Angelika Sopel G ŁUKAWIEC 83 974 11.73 40 80 2.00 23.47
653 Angelika Grzyb G ŁUKOWA 162 550 3.40 47 100 2.13 7.22
654 Anita Mazur G ŁUKOWA 156 370 2.37 73 80 1.10 2.60
655 Kamil Jaworski G 1 ŁUKÓW 121 1298 10.73 66 90 1.36 14.63
656 Jakub Brojek G 1 ŁUKÓW 233 519 2.23 66 100 1.52 3.37
657 Marcelina Zdunek LO 1 ŁUKÓW 267 17760 66.52 40 100 2.50 166.29
658 Jakub Piłasiewicz G NADARZYN 149 480 3.22 40 87 2.18 7.01
659 Adrian M. ZS MAJDAN SOPOCKI PIERWSZY 142 1256 8.85 47 100 2.13 18.82
660 Martyna P. SP MAJDAN STARY 73 519 7.11 60 100 1.67 11.85
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
661 Kasper W. SP MAJDAN STARY 183 1298 7.09 47 80 1.70 12.07
662 Agata Wichowska 1 LO MALBORK 167 371 2.22 60 90 1.50 3.33
663 Krystian Danielewski G 3 MALBORK 112 756 6.75 47 80 1.70 11.49
664 Julianna Wichowska LO 1 MALBORK 144 666 4.63 46 100 2.17 10.05
665 Aleksandra Ćwirko-godycka LO 1 MALBORK 122 399 3.27 53 90 1.70 5.55
666 Aneta Ś. LO2 MALBORK 124 503 4.06 75 100 1.33 5.41
667 Daniel P. PG MALBORK 110 852 7.75 30 90 3.00 23.24
668 Maja Cierpiałowska SP 2 MALBORK 128 1997 15.60 50 70 1.40 21.84
669 Dorota Murawska SP 2 MALBORK 173 683 3.95 47 70 1.49 5.88
670 Sandra Hoffman SP 9 MALBORK 148 381 2.57 47 100 2.13 5.48
671 Weronika Czermak SP 9 MALBORK 187 331 1.77 47 100 2.13 3.77
672 Marcin Król G 2 MARKI 132 1217 9.22 46 100 2.17 20.04
673 Michał Król G 2 MARKI 100 916 9.16 33 80 2.42 22.21
674 Elwira Rak LO MICHALITÓW MIEJSCE PIASTOWE 131 433 3.31 53 90 1.70 5.61
675 Krzysztof Żuk G MICHALÓW 174 708 4.07 20 80 4.00 16.28
676 Weronika Stepanko SP MIĘKISZ NOWY 91 310 3.41 40 60 1.50 5.11
677 Jan Zajączkowski SP MILANÓWEK 198 3245 16.39 30 80 2.67 43.70
678 Paweł Zajączkowski SP MILANÓWEK 200 1558 7.79 73 70 0.96 7.47
679 Konrad P. ZS MILANÓWEK 159 6660 41.89 53 100 1.89 79.03
680 Maciej Skonieczny ZS1 MILANÓWEK 264 803 3.04 40 100 2.50 7.60
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
681 Sandra D. G MILEJEWO 114 421 3.69 40 90 2.25 8.31
682 Szymon Olender G MILEJEWO 162 480 2.96 40 100 2.50 7.41
683 Klaudia Selwat G MILICZ 92 325 3.53 66 90 1.36 4.82
684 Karolina Mazur G MILICZ 119 552 4.64 50 80 1.60 7.42
685 Michał Małecki G MILICZ 151 357 2.36 53 90 1.70 4.01
686 Szymon Małecki G MILICZ 128 395 3.09 53 100 1.89 5.82
687 Weronika Nocna G MILICZ 138 330 2.39 60 90 1.50 3.59
688 Bartosz S. G 1 MIŃSK MAZOWIECKI 146 586 4.01 66 100 1.52 6.08
689 Jan Kielak G 1 MIŃSK MAZOWIECKI 124 484 3.90 40 70 1.75 6.83
690 Mateusz B. G1 MIŃSK MAZOWIECKI 91 333 3.66 66 90 1.36 4.99
691 Joanna Szawiel LO 1 MIŃSK MAZOWIECKI 77 386 5.01 43 50 1.16 5.83
692 Magdalena C. ZS 1 MIŃSK MAZOWIECKI 196 728 3.71 47 80 1.70 6.32
693 Arkadiusz Lichota ZS 1 MIŃSK MAZOWIECKI 157 426 2.71 40 90 2.25 6.11
694 Kamil Jankowski ZSE MIŃSK MAZOWIECKI 177 2433 13.75 46 100 2.17 29.88
695 Justyna P. G MIRCZE 165 715 4.33 40 80 2.00 8.67
696 Przemysław Czerniecki SP MIROCIN 109 628 5.76 53 70 1.32 7.61
697 Adrian F. ZS MONIATYCZE 111 435 3.92 40 80 2.00 7.84
698 Piotr Biber ZS MONIATYCZE 305 1010 3.31 53 100 1.89 6.25
699 Patrycja Piórkowska G MOSTY 154 496 3.22 47 140 2.98 9.59
700 Robert C. SP MOSTY 173 322 1.86 70 100 1.43 2.66
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
701 Anna Dauda G 2 MRĄGOWO 160 650 4.06 70 80 1.14 4.64
702 Mateusz W. SMS MRĄGOWO 84 477 5.68 80 10 0.13 0.71
703 Kinga D. ZS MRZEZINO 107 579 5.41 40 80 2.00 10.82
704 Wiktoria H. ZS MRZEZINO 117 1259 10.76 53 90 1.70 18.27
705 Beata M. ZS MRZEZINO 130 403 3.10 40 100 2.50 7.75
706 Paulina Wnęk G MUSZYNA 120 541 4.51 60 100 1.67 7.51
707 Karol Oleszczuk ZS MYSZYNIEC 120 584 4.87 80 100 1.25 6.08
708 Joanna Pliszka ZS MYSZYNIEC 117 460 3.93 20 100 5.00 19.66
709 Karolina Samsel ZS MYSZYNIEC 132 529 4.01 40 90 2.25 9.02
710 Klaudia G. ZS MYSZYNIEC 165 785 4.76 40 100 2.50 11.89
711 Sebastian K. G NADARZYN 174 577 3.32 53 90 1.70 5.63
712 Julia Grodzicka G NADARZYN 165 773 4.68 60 90 1.50 7.03
713 Aleksandra Wnuk G NAŁĘCZÓW 110 764 6.95 60 80 1.33 9.26
714 Kamil Kamiński LO NAŁĘCZÓW 135 357 2.64 60 90 1.50 3.97
715 Sabina Szularz G NAROL 126 649 5.15 60 100 1.67 8.58
716 Kinga Szczepaniak G NAWOJOWA 116 742 6.40 40 90 2.25 14.39
717 Jakub Południak G NAWOJOWA 113 480 4.25 53 90 1.70 7.21
718 Bartosz Doda SP 2 NIDZICA 120 916 7.63 53 90 1.70 12.96
719 Alexandra P. SP 2 NIDZICA 292 457 1.57 90 100 1.11 1.74
720 Nicolas P. SP2 NIDZICA 65 724 11.14 60 30 0.50 5.57
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
721 Jakub J. SP2 NIDZICA 90 572 6.36 50 100 2.00 12.71
722 Karolina P. ZS2 NIDZICA 81 491 6.06 50 90 1.80 10.91
723 Roman Wrzyszcz G NIEBIESZCZANY 167 359 2.15 53 70 1.32 2.84
724 Martyna Gołda G NIEBIESZCZANY 153 556 3.63 40 90 2.25 8.18
725 Jakub Hoffman G NIECHOBRZ 95 633 6.66 60 90 1.50 9.99
726 Mateusz Wal SP NIELISZ 164 783 4.77 60 90 1.50 7.16
727 Maciej Konopka SP 1 NIENADOWA 349 1622 4.65 40 90 2.25 10.46
728 Agnieszka Płoskonka SP NIEPORĘT 114 677 5.94 33 70 2.12 12.60
729 Michał Racławski ZS NOWA CERKWIA 117 354 3.03 60 60 1.00 3.03
730 Jakub Stokowski G NOWE IGANIE 172 399 2.32 66 80 1.21 2.81
731 Dominik Konieczny G 1 NOWOGARD 124 466 3.76 40 90 2.25 8.46
732 Marta Olkowicz G 1 NOWOGARD 214 564 2.64 73 90 1.23 3.25
733 Bartosz Pietruczyk G 2 NOWOGARD 231 1379 5.97 80 100 1.25 7.46
734 Marcel M. G 2 NOWOGARD 113 481 4.26 50 90 1.80 7.66
735 Patryk Tożewski G 2 NOWOGARD 129 555 4.30 67 100 1.49 6.42
736 Marek Motyl G 2 NOWOGARD 110 544 4.95 27 100 3.70 18.32
737 Oliwia Łatka LO 2 NOWOGARD 125 510 4.08 73 80 1.10 4.47
738 Pola Iwanowska SP 1 NOWOGARD 173 1217 7.03 60 70 1.17 8.21
739 Eliza Kowalczyk SP 1 NOWOGARD 158 4326 27.38 46 100 2.17 59.52
740 Greta Kowalczyk SP 1 NOWOGARD 219 2000 9.13 33 90 2.73 24.91
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
741 Krzysztof G. SP1 NOWOGARD 59 458 7.76 60 30 0.50 3.88
742 Michał Teodorczyk SP2 NOWOGARD 110 1551 14.10 80 70 0.88 12.34
743 Konrad Felski ZS NOWOGARD 176 1810 10.28 40 100 2.50 25.71
744 Hanna Teodorczyk ZS NOWOGARD 170 4826 28.39 66 100 1.52 43.01
745 Dagmara B. ZS NOWOGARD 142 1145 8.06 66 100 1.52 12.22
746 Zuzanna Sokal ZSO 2 NOWOGARD 241 1657 6.88 31 100 3.23 22.18
747 Kacper Sokal ZSO2 NOWOGARD 160 742 4.64 30 90 3.00 13.91
748 Wiktor Laska SP NOWY BOREK 122 360 2.95 60 70 1.17 3.44
749 Katarzyna K. G NOWY DWÓR KWIDZYŃSKI 126 327 2.60 50 100 2.00 5.19
750 Natalia G. SP7 NOWY DWÓR MAZOWIECKI 134 333 2.49 87 100 1.15 2.86
751 Klaudia Garstka G OLESNO 183 974 5.32 40 80 2.00 10.64
752 Martyna Janas G OLEŚNO 218 1097 5.03 40 90 2.25 11.32
753 Klaudia Piątek G OLEŚNO 93 1298 13.96 40 60 1.50 20.94
754 Diana Kirakowska G 5 OLSZTYN 144 484 3.36 70 90 1.29 4.32
755 Mateusz Tarczyński G 5 OLSZTYN 190 300 1.58 67 80 1.19 1.89
756 Kinga Mazur G 7 OLSZTYN 97 545 5.62 47 80 1.70 9.56
757 Dominika Szymczak G15 OLSZTYN 220 638 2.90 70 90 1.29 3.73
758 Ida P. G2 OLSZTYN 384 491 1.28 70 100 1.43 1.83
759 Kajetan J. G5 OLSZTYN 68 568 8.35 86 100 1.16 9.71
760 Daniel Z. G7 OLSZTYN 172 701 4.08 50 100 2.00 8.15
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
761 Paweł Zaprudnik G7 OLSZTYN 63 468 7.43 60 80 1.33 9.90
762 Maja K. G7 OLSZTYN 183 2996 16.37 90 90 1.00 16.37
763 Michał M. SP 3 OLSZTYN 123 325 2.64 60 80 1.33 3.52
764 Szymon M. SP 7 OLSZTYN 185 328 1.77 90 90 1.00 1.77
765 Bartosz K. SP 7 OLSZTYN 183 497 2.72 60 70 1.17 3.17
766 Gabriela P. SP10 OLSZTYN 234 399 1.71 90 90 1.00 1.71
767 Adam C. SP18 OLSZTYN 185 695 3.76 70 100 1.43 5.37
768 Robert Szymczak SP19 OLSZTYN 132 455 3.45 60 90 1.50 5.17
769 Patryk J. SP2 OLSZTYN 80 312 3.90 70 90 1.29 5.01
770 Martyna S. SP3 OLSZTYN 396 955 2.41 80 70 0.88 2.11
771 Alicja S. SP3 OLSZTYN 102 483 4.74 80 100 1.25 5.92
772 Martin B. SP3 OLSZTYN 66 712 10.79 70 100 1.43 15.41
773 Karolina J. SZP10 OLSZTYN 162 1448 8.94 100 100 1.00 8.94
774 Adam Łach G ORŁY 128 371 2.90 47 80 1.70 4.93
775 Rałał B. SP ORZECHOWO 128 649 5.07 70 80 1.14 5.79
776 Rafał Bieńkowski SP ORZECHOWO 128 649 5.07 70 80 1.14 5.79
777 Klaudia P. LO1 OSTROŁĘKA 160 967 6.04 70 100 1.43 8.63
778 Krzysztof Wietek G 2 OSTRÓDA 196 430 2.19 40 70 1.75 3.84
779 Marta Wietek G 2 OSTRÓDA 117 548 4.68 46 90 1.96 9.16
780 Jakub Łuziński G 2 OSTRÓDA 181 1052 5.81 47 100 2.13 12.37
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
781 Kamila P. SP4 OSTRÓDA 100 390 3.90 30 100 3.33 13.00
782 Marta G. SP4 OSTRÓDA 108 812 7.52 70 90 1.29 9.67
783 Mateusz Z. SP6 OSTRÓDA 118 644 5.46 50 90 1.80 9.82
784 Piotr Witkowski SP OSTRÓWEK 95 1997 21.02 40 80 2.00 42.04
785 Maciej F. LO1 OTWOCK 110 683 6.21 70 90 1.29 7.98
786 Daria S. SP OWIŃSKA 151 1158 7.67 60 90 1.50 11.50
787 Rafał Gołacki G PARCZEW 272 581 2.14 53 90 1.70 3.63
788 Agnieszka Ż. G PĄCZEWO 142 685 4.82 73 70 0.96 4.63
789 Patrycja Ż. LO 2 STAROGARD GDAŃSKI 94 763 8.12 60 80 1.33 10.82
790 Jan Koziołek SP PĄCZEWO 140 401 2.86 53 90 1.70 4.86
791 Agata B. G2 PELPLIN 102 724 7.10 80 90 1.13 7.99
792 Klaudia D. ZS2 PELPLIN 122 386 3.16 70 90 1.29 4.07
793 Jędrzej K. ZS2 PEPLIN 265 965 3.64 80 100 1.25 4.55
794 Jakub Iwaszko G 3 PIŁA 143 444 3.10 60 90 1.50 4.66
795 Marta Winiarska G 5 PIŁA 131 592 4.52 53 100 1.89 8.53
796 Aleksandra Kubera LO 2 PIŁA 253 885 3.50 73 80 1.10 3.83
797 Joanna Duda ZS 2 PIŁA 240 1086 4.53 90 100 1.11 5.03
798 Marcin Aniserowicz ZS 2 PIŁA 256 2522 9.85 90 100 1.11 10.95
799 Marek Aniserowicz ZS 2 PIŁA 233 2995 12.85 80 100 1.25 16.07
800 Oliwia M. ZS1 PIŁA 124 1298 10.47 40 80 2.00 20.94
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
801 Zuzanna D. ZS2 PIŁA 140 318 2.27 60 100 1.67 3.79
802 Weronika U. ZS2 PIŁA 256 1241 4.85 90 90 1.00 4.85
803 Weronika P. ZS2 PIŁA 205 937 4.57 90 100 1.11 5.08
804 Konrad R. ZS2 PIŁA 250 1010 4.04 90 90 1.00 4.04
805 Karolina R. ZS2 PIŁA 178 790 4.44 90 70 0.78 3.45
806 Piotr W. ZS2 PIŁA 180 957 5.32 50 80 1.60 8.51
807 Natalia J. ZS2 PIŁA 134 502 3.75 50 100 2.00 7.49
808 Wojciech G. ZSZ 3 PIŁA 91 418 4.59 70 100 1.43 6.56
809 Aleksander F. G2 PIONKI 161 399 2.48 73 90 1.23 3.06
810 Piotr D. LO PIONKI 122 359 2.94 66 90 1.36 4.01
811 Marlena Stagiewska SP PŁOCHOCIN 131 333 2.54 50 90 1.80 4.58
812 Mateusz K. G POŁANIEC 103 355 3.45 53 100 1.89 6.50
813 Marzena Ramos LO POŁANIEC 207 916 4.43 60 100 1.67 7.38
814 Jakub Głuchowski G POMIECHÓWEK 163 354 2.17 60 70 1.17 2.53
815 Anita Składanek G POMIECHÓWEK 75 779 10.39 53 90 1.70 17.64
816 Damian Kasiak G POMIECHÓWEK 111 649 5.85 66 70 1.06 6.20
817 Mateusz Pietrzak G POMIECHÓWEK 141 735 5.21 40 90 2.25 11.73
818 Cezary Nowiński G POMIECHÓWEK 72 340 4.72 33 100 3.03 14.31
819 Mateusz Ł. G POMIECHÓWEK 145 414 2.86 80 80 1.00 2.86
820 Konrad K. ZS POTĘGOWO 78 330 4.23 48 70 1.46 6.17
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
821 Krzysztof Z. POTUŁY 165 465 2.82 67 50 0.75 2.10
822 Kuba Z. G POWROŻNIK 296 375 1.27 80 90 1.13 1.43
823 Katarzyna Woźniak G 58 POZNAŃ 177 1498 8.46 50 70 1.40 11.85
824 Weronika Owczarska G 58 POZNAŃ 81 2596 32.05 86 100 1.16 37.27
825 Joanna Sikorska G 60 POZNAŃ 176 1081 6.14 70 80 1.14 7.02
826 Krzysztof Perski G 7 POZNAŃ 97 647 6.67 60 80 1.33 8.89
827 Weronika Prentka G S. URSZULANEK POZNAŃ 134 623 4.65 86 90 1.05 4.87
828 Mikołaj Celka G SIÓSTR URSZULANEK POZNAŃ 140 1811 12.94 47 80 1.70 22.02
829 Patryk Sobczak G20 POZNAŃ 75 600 8.00 50 70 1.40 11.20
830 Edyta Sołtysiak G55 POZNAŃ 258 708 2.74 80 100 1.25 3.43
831 Wojciech K. G58 POZNAŃ 204 957 4.69 70 60 0.86 4.02
832 Maciej P. G60 POZNAŃ 131 478 3.65 73 80 1.10 4.00
833 Bartosz Klichowicz G64 POZNAŃ 185 1498 8.10 50 50 1.00 8.10
834 Łukasz Skrzypczyński G7 POZNAŃ 109 484 4.44 33 80 2.42 10.76
835 Marcel C. LO 25 POZNAŃ 166 619 3.73 53 100 1.89 7.04
836 Magdalena M. SP 11 POZNAŃ 115 1207 10.50 47 60 1.28 13.40
837 Wiktoria Przybyła SP 12 POZNAŃ 176 683 3.88 60 100 1.67 6.47
838 Joanna Osmólska SP 54 POZNAŃ 142 1000 7.04 80 80 1.00 7.04
839 Julia Kowalska SP 54 POZNAŃ 172 378 2.20 80 90 1.13 2.47
840 Jędrzej T. SP 54 POZNAŃ 200 708 3.54 80 73 0.91 3.23
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
841 Gabriela Duchowska SP 62 POZNAŃ 116 519 4.47 53 60 1.13 5.07
842 Bogusz Duchowski SP 62 POZNAŃ 124 2434 19.63 66 60 0.91 17.84
843 Monika K. SP 62 POZNAŃ 100 888 8.88 46 100 2.17 19.30
844 Anna K. SP 62 POZNAŃ 268 1198 4.47 46 80 1.74 7.77
845 Kamila Klimczak SP 78 POZNAŃ 69 351 5.09 50 80 1.60 8.14
846 Maciej Ł. SP 85 POZNAŃ 107 1343 12.55 40 90 2.25 28.24
847 Julia K. SP 90 POZNAŃ 125 556 4.45 60 100 1.67 7.41
848 Marek D. SP48 POZNAŃ 78 1047 13.42 66 60 0.91 12.20
849 Anna D. SP54 POZNAŃ 190 684 3.60 70 80 1.14 4.11
850 Artur Prentki SP66 POZNAŃ 206 837 4.06 66 100 1.52 6.16
851 Kamila K. SP78 POZNAŃ 69 351 5.09 50 80 1.60 8.14
852 Sonia W. SSP1 POZNAŃ 165 579 3.51 80 100 1.25 4.39
853 Gustaw W. SSP1 POZNAŃ 153 419 2.74 73 100 1.37 3.75
854 Tomasz M. ZS 7 POZNAŃ 76 516 6.79 60 100 1.67 11.32
855 Jan G. ZS7 POZNAŃ 110 999 9.08 60 50 0.83 7.57
856 Bartosz G. ZSMS POZNAŃ 149 628 4.21 73 80 1.10 4.62
857 Mikołaj Pietruszczak SP 2 PRABUTY 137 313 2.28 66 100 1.52 3.46
858 Natalia Rogalewska SP 2 PRUSZCZ GDAŃSKI 88 371 4.22 47 80 1.70 7.18
859 Aleksandra Sejbuk SP 2 PRUSZCZ GDAŃSKI 109 502 4.61 40 70 1.75 8.06
860 Grzegorz Kachniarz SP 2 PRUSZCZ GDAŃSKI 174 1365 7.84 45 100 2.22 17.43
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
861 Amelia Bistram SP 3 PRUSZCZ GDAŃSKI 133 1770 13.31 53 90 1.70 22.60
862 Amadeusz Bistram SP 3 PRUSZCZ GDAŃSKI 206 1557 7.56 60 100 1.67 12.60
863 Arkadiusz Burkot G 3 PRUSZKÓW 80 509 6.36 40 50 1.25 7.95
864 Kamila Szpondowska G 3 PRUSZKÓW 112 352 3.14 40 90 2.25 7.07
865 Grzegorz Rybak G 3 PRUSZKÓW 179 649 3.63 53 90 1.70 6.16
866 Adam Olborski G 4 PRUSZKÓW 126 718 5.70 60 100 1.67 9.50
867 Marta Dawidowska G 4 PRUSZKÓW 143 386 2.70 33 100 3.03 8.18
868 Barbara Pakuła G 4 PRUSZKÓW 114 577 5.06 60 90 1.50 7.59
869 Mateusz Mazurek G 4 PRUSZKÓW 107 438 4.09 47 70 1.49 6.10
870 Iwo Kłos G 4 PRUSZKÓW 104 300 2.88 53 80 1.51 4.35
871 Patryk Czechowski G 4 PRUSZKÓW 135 519 3.84 40 70 1.75 6.73
872 Gabriela M. G 4 PRUSZKÓW 196 623 3.18 30 60 2.00 6.36
873 Paulina Tarnowska G 4 PRUSZKÓW 129 787 6.10 60 90 1.50 9.15
874 Maciej Śrębowaty G 4 PRUSZKÓW 90 500 5.56 60 100 1.67 9.26
875 Marek Makarewicz G 4 PRUSZKÓW 132 410 3.11 40 70 1.75 5.44
876 Katarzyna Warsztocka G 4 PRUSZKÓW 153 1038 6.78 60 100 1.67 11.31
877 Dominik Trojanowski G 4 PRUSZKÓW 130 612 4.71 67 75 1.12 5.27
878 Marta Adler G 4 PRUSZKÓW 258 548 2.12 40 70 1.75 3.72
879 Sebastian Urbacki G 4 PRUSZKÓW 163 706 4.33 33 80 2.42 10.50
880 Maciej Wnuk G 4 PRUSZKÓW 245 490 2.00 66 80 1.21 2.42
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
881 Adam Dawidowski G 4 PRUSZKÓW 196 1217 6.21 66 100 1.52 9.41
882 Adam G. G2 PRUSZKÓW 100 423 4.23 27 60 2.22 9.40
883 Zuzanna Bielak G3 PRUSZKÓW 146 779 5.34 53 80 1.51 8.05
884 Jakub C. G4 PRUSZKÓW 141 1038 7.36 67 90 1.34 9.89
885 Marcin Tymiński LO T.ZANA PRUSZKÓW 193 628 3.25 60 90 1.50 4.88
886 Aleksander G. SP10 PRUSZKÓW 100 502 5.02 60 100 1.67 8.37
887 Zuzanna C. SP6 PRUSZKÓW 100 354 3.54 27 100 3.70 13.11
888 Mateusz Świątek SP PRZEDMIEŚCIE DALSZE 89 345 3.88 40 40 1.00 3.88
889 Gracjan Kotecki G 3 PRZEMYŚL 201 1256 6.25 53 70 1.32 8.25
890 Wojciech Furga G 3 PRZEMYŚL 140 1066 7.61 66 80 1.21 9.23
891 Radosław Regeńczuk G 3 PRZEMYŚL 145 355 2.45 40 70 1.75 4.28
892 Mateusz Trawnicki G 3 PRZEMYŚL 140 583 4.16 60 80 1.33 5.55
893 Aleksandra Lewczyk G 7 PRZEMYŚL 162 814 5.02 67 90 1.34 6.75
894 Maryna Leskiw G 7 PRZEMYŚL 139 654 4.71 40 90 2.25 10.59
895 Olga Stabiszewska G 7 PRZEMYŚL 188 742 3.95 33 80 2.42 9.57
896 Alicja Kochanowicz IV LO PRZEMYŚL 147 649 4.41 47 80 1.70 7.51
897 Mateusz Kalawski LO 4 PRZEMYŚL 220 749 3.40 47 60 1.28 4.35
898 Magdalena Błońska G PRZESMYKI 101 1366 13.52 33 90 2.73 36.89
899 Adam D. G PRZYTYK 156 428 2.74 60 100 1.67 4.57
900 Bartłomiej K. G PRZYTYK 125 438 3.50 80 90 1.13 3.94
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
901 Małgorzata Krzosek G PRZYTYK 146 382 2.62 53 100 1.89 4.94
902 Malwina J. G PRZYTYK 140 604 4.31 53 80 1.51 6.51
903 Mariusz Witkowski G PUCHACZÓW 110 1198 10.89 46 90 1.96 21.31
904 Paweł K. G PUCK 151 1448 9.59 70 90 1.29 12.33
905 Emilia Szulik G PUCK 101 1217 12.05 53 70 1.32 15.91
906 Kamila G. G9 PUŁAWY 146 435 2.98 66 80 1.21 3.61
907 Aleksander B. ZST PUŁAWY 120 410 3.42 60 70 1.17 3.99
908 Patrycja Skałecka ZST PUŁAWY 111 421 3.79 73 80 1.10 4.16
909 Dawid Piejko G RACŁAWÓWKA 261 951 3.64 66 100 1.52 5.52
910 Kacper Sarna G RACŁAWÓWKA 83 916 11.04 33 70 2.12 23.41
911 Dominik D. ZS RACŁAWÓWKA 159 336 2.11 66 70 1.06 2.24
912 Aleksandra Podkowa G 12 RADOM 120 349 2.91 46 100 2.17 6.32
913 Monika B. G 12 RADOM 118 560 4.75 60 80 1.33 6.33
914 Julia Machnio G 13 RADOM 134 1589 11.86 46 80 1.74 20.62
915 Gabriela Zimka G 13 RADOM 145 1097 7.57 67 80 1.19 9.03
916 Michał Turek G 2 RADOM 187 649 3.47 60 66 1.10 3.82
917 Maria Kacprzak G 2 RADOM 213 885 4.15 33 70 2.12 8.81
918 Jakub Szlachetka G 23 RADOM 132 2360 17.88 80 80 1.00 17.88
919 Filip Krok G 23 RADOM 151 1854 12.28 73 80 1.10 13.46
920 Zuzanna Grzyb G 23 RADOM 172 1306 7.59 46 90 1.96 14.86
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
921 Dominik Kołątaj G 3 RADOM 145 2225 15.34 40 100 2.50 38.36
922 Natalia K. G 4 RADOM 91 356 3.91 53 100 1.89 7.38
923 Marcin J. G12 RADOM 97 365 3.76 66 100 1.52 5.70
924 Bartłomiej B. G13 RADOM 215 380 1.77 60 100 1.67 2.95
925 Klaudia K. LO 4 RADOM 120 660 5.50 53 80 1.51 8.30
926 Marcin N. LO 4 RADOM 146 740 5.07 60 100 1.67 8.45
927 Jolanta Prus LO 4 RADOM 150 811 5.41 70 90 1.29 6.95
928 Urszula Murawska LO 6 RADOM 204 671 3.29 60 100 1.67 5.48
929 Magdalena B. PG13 RADOM 120 361 3.01 66 70 1.06 3.19
930 Aleksandra B. PG13 RADOM 81 369 4.56 80 80 1.00 4.56
931 Mateusz Tomczak TEL RADOM 118 428 3.63 40 70 1.75 6.35
932 Kryspin J. ZSE RADOM 109 312 2.86 80 100 1.25 3.58
933 Karolina Łęska G 2 RADOMSKO 136 346 2.54 47 70 1.49 3.79
934 Konrad Kołodziejski G1 RADOMSKO 93 519 5.58 45 80 1.78 9.92
935 Aleksandra Tatara G3 RADOMSKO 155 354 2.28 40 80 2.00 4.57
936 Wiktor D. PSP7 RADOMSKO 101 2360 23.37 35 60 1.71 40.06
937 Karolina S. SP1 RADOMSKO 79 1320 16.71 60 80 1.33 22.28
938 Marta Słońska G 1 RADZYMIN 158 399 2.53 73 100 1.37 3.46
939 Kamila Kęska G RAKOWA 180 2225 12.36 33 100 3.03 37.46
940 Alicja Nowak G RANIŻÓW 186 786 4.23 33 100 3.03 12.81
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
941 Sylwia T. G RANIŻÓW 164 735 4.48 70 100 1.43 6.40
942 Justyna Sondej PG RANIŻÓW 289 474 1.64 66 100 1.52 2.49
943 Norbert Bukowski SP 5 ROPCZYCE 120 846 7.05 33 90 2.73 19.23
944 Karolina Lotkowska G 1 RASZYN 247 916 3.71 53 60 1.13 4.20
945 Ewelina Ciołkiewicz G 1 RASZYN 152 404 2.66 47 60 1.28 3.39
946 Filip Bilski G 1 RASZYN 106 484 4.57 80 100 1.25 5.71
947 Milena Ławrów G 1 RASZYN 137 433 3.16 40 90 2.25 7.11
948 Aleksandra J. G 1 RASZYN 173 856 4.95 60 90 1.50 7.42
949 Maciej Rutkowski G 1 RASZYN 70 708 10.11 60 66 1.10 11.13
950 Katarzyna Kędziora G 1 RASZYN 122 406 3.33 60 70 1.17 3.88
951 Łukasz Grądzki G1 RASZYN 136 875 6.43 30 80 2.67 17.16
952 Łukasz Kacperski G1 RASZYN 195 915 4.69 70 80 1.14 5.36
953 Kamil Pliszek G1 RASZYN 138 865 6.27 47 100 2.13 13.34
954 Cezary Sawczuk G 1 REDA 150 355 2.37 53 100 1.89 4.47
955 Dominika Zymni G 1 REDA 181 386 2.13 47 90 1.91 4.08
956 Natalia Lewakowska G 1 REDA 194 895 4.61 50 70 1.40 6.46
957 Olga Jagodzińska G 1 REDA 235 1416 6.03 47 100 2.13 12.82
958 Natalia Skorutowska G 1 REDA 155 735 4.74 20 100 5.00 23.71
959 Jan Jabłonowski-kęska G 1 REDA 419 1011 2.41 67 90 1.34 3.24
960 Jakub B. G 1 REDA 144 453 3.15 66 90 1.36 4.29
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
961 Grzegorz B. G 1 REDA 154 487 3.16 66 90 1.36 4.31
962 Maciej Zwara SP 4 REDA 125 1038 8.30 46 90 1.96 16.25
963 Szymon Ziółkowski SP 4 REDA 206 808 3.92 80 90 1.13 4.41
964 Patryk R. ZS1 REDA 167 701 4.20 90 100 1.11 4.66
965 Aleksandra Włodarczyk G REDZIKOWO 135 372 2.76 66 80 1.21 3.34
966 Szymon Zamęcki G REDZIKOWO 111 410 3.69 33 70 2.12 7.84
967 Kordian Środa G REDZIKOWO 101 773 7.65 66 80 1.21 9.28
968 Kewin Kozielec SP 5 ROPCZYCE 156 410 2.63 33 100 3.03 7.96
969 Katarzyna Kopaczyńska ZS AGROTECHNICZNYCH ROPCZYCE 77 556 7.22 53 90 1.70 12.26
970 Dominik Sikorski G ROZBÓRZ DŁUGI 169 313 1.85 33 100 3.03 5.61
971 Paulina Piwoń G 10 RUDA ŚLĄSKA 140 1145 8.18 66 100 1.52 12.39
972 Jakub Bargiel G 10 RUDA ŚLĄSKA 192 916 4.77 40 100 2.50 11.93
973 Krzysztof Emerling G 10 RUDA ŚLĄSKA 79 386 4.89 33 80 2.42 11.85
974 Paweł Klosek G 10 RUDA ŚLĄSKA 136 1236 9.09 27 100 3.70 33.66
975 Bianka Mazurkiewicz G 10 RUDA ŚLĄSKA 188 2225 11.84 80 90 1.13 13.31
976 Daria Stadnik G 10 RUDA ŚLĄSKA 246 1854 7.54 55 100 1.82 13.70
977 Łukasz Ścigacz G 10 RUDA ŚLĄSKA 172 379 2.20 47 80 1.70 3.75
978 Wiktoria Mańka G 10 RUDA ŚLĄSKA 143 3894 27.23 53 70 1.32 35.97
979 Wiktoria Bakaj G 10 RUDA ŚLĄSKA 140 461 3.29 33 90 2.73 8.98
980 Adam Krochmal G 10 RUDA ŚLĄSKA 111 677 6.10 67 100 1.49 9.10
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
981 Laura Dymek G 10 RUDA ŚLĄSKA 140 448 3.20 27 70 2.59 8.30
982 Jakub Breitkopf G 10 RUDA ŚLĄSKA 142 927 6.53 33 70 2.12 13.85
983 Maksymilian Mazur G 12 RUDA ŚLĄSKA 91 1298 14.26 33 40 1.21 17.29
984 Ksawery Breguła G 12 RUDA ŚLĄSKA 106 358 3.38 73 80 1.10 3.70
985 Łucja Prygan G 12 RUDA ŚLĄSKA 173 433 2.50 26 90 3.46 8.66
986 Julia Opiołka G 12 RUDA ŚLĄSKA 145 565 3.90 40 70 1.75 6.82
987 Wiktoria Michalska G 12 RUDA ŚLĄSKA 151 974 6.45 47 80 1.70 10.98
988 Przemysław Ejdys G 12 RUDA ŚLĄSKA 148 429 2.90 53 100 1.89 5.47
989 Barbara Podeszwa G 12 RUDA ŚLĄSKA 200 1038 5.19 47 90 1.91 9.94
990 Dominika Sterkowicz G 12 RUDA ŚLĄSKA 111 391 3.52 67 100 1.49 5.26
991 Patrycja Kruczek G 7 RUDA ŚLĄSKA 98 865 8.83 60 70 1.17 10.30
992 Sandra Radin G 7 RUDA ŚLĄSKA 34 1097 32.26 40 80 2.00 64.53
993 Aleksandra Storoniak G12 RUDA ŚLĄSKA 100 502 5.02 50 90 1.80 9.04
994 Weronika C. G12 RUDA ŚLĄSKA 130 695 5.35 30 90 3.00 16.04
995 Dominika G. G12 RUDA ŚLĄSKA 100 502 5.02 20 90 4.50 22.59
996 Natalia Podsiedlik G12 RUDA ŚLĄSKA 150 865 5.77 33 90 2.73 15.73
997 Magdalena Sobczyńska II LO RUDA ŚLĄSKA 185 325 1.76 46 90 1.96 3.44
998 Paulina Kryger POLITECHNIKA ŚLĄSKA RUDA ŚLĄSKA 173 312 1.80 40 100 2.50 4.51
999 Wioletta O. ZSO 3 RUDA ŚLĄSKA 150 519 3.46 50 90 1.80 6.23
1000 Małgorzata P. ZSO 3 RUDA ŚLĄSKA 150 633 4.22 30 100 3.33 14.07
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
1001 Ewelina R. ZSO3 RUDA ŚLĄSKA 140 8653 61.81 40 80 2.00 123.61
1002 Iwona K. ZSO3 RUDA ŚLĄSKA 164 440 2.68 80 100 1.25 3.35
1003 Alicja O. ZSO3 RUDA ŚLĄSKA 120 487 4.06 30 70 2.33 9.47
1004 Elżbieta Kitel ZSOIP RUDA ŚLĄSKA 150 1391 9.27 33 100 3.03 28.10
1005 Daria J. G 5 RUDNA WIEKLA 170 764 4.49 53 80 1.51 6.78
1006 Łukasz K. ZS RUDNA WIEKLA 124 317 2.56 70 70 1.00 2.56
1007 Kacper Leva G RUDNA WIELKA 122 407 3.34 53 90 1.70 5.67
1008 Lubas Mateusz G5 RUDNA WIELKA 117 478 4.09 40 70 1.75 7.15
1009 Karolina Gajaszek G 2 RYKI 245 708 2.89 53 80 1.51 4.36
1010 Adrianna Golowska SP RYMANÓW 117 552 4.72 53 80 1.51 7.12
1011 Aleksander Hałdys 1 LO RZESZÓW 207 1298 6.27 53 80 1.51 9.46
1012 Jakub Wolak G 1 RZESZÓW 138 847 6.14 47 80 1.70 10.45
1013 Michał Myrda G 1 RZESZÓW 121 378 3.12 53 80 1.51 4.72
1014 Joanna Ziemińska G 1 RZESZÓW 202 5139 25.44 66 100 1.52 38.55
1015 Karolina Przyboś G 1 RZESZÓW 118 319 2.70 60 90 1.50 4.06
1016 Bartosz O. G 1 RZESZÓW 219 856 3.91 73 100 1.37 5.35
1017 Katarzyna Przyboś G 1 RZESZÓW 135 519 3.84 53 80 1.51 5.80
1018 Maciej W. G 1 RZESZÓW 126 567 4.50 26 60 2.31 10.38
1019 Miłosz W. G 1 RZESZÓW 97 555 5.72 53 80 1.51 8.64
1020 Agnieszka Hajder G 10 RZESZÓW 209 1731 8.28 40 80 2.00 16.56
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
1021 Grzegorz Ciszewski G 10 RZESZÓW 97 509 5.25 73 90 1.23 6.47
1022 Wiktoria Duś G 10 RZESZÓW 114 503 4.41 47 80 1.70 7.51
1023 Mariusz L. G 12 RZESZÓW 159 683 4.30 40 90 2.25 9.67
1024 Dominik Słupek G 12 RZESZÓW 193 1657 8.59 40 80 2.00 17.17
1025 Bartłomiej Cwynar G 12 RZESZÓW 135 1343 9.95 60 80 1.33 13.26
1026 Łukasz Ligęzka G 13 RZESZÓW 189 714 3.78 53 80 1.51 5.70
1027 Sabina Augustyn G 13 RZESZÓW 107 416 3.89 60 80 1.33 5.18
1028 Bartosz Pelc G 7 RZESZÓW 191 576 3.02 66 80 1.21 3.66
1029 Mateusz Weron G 7 RZESZÓW 131 315 2.40 33 70 2.12 5.10
1030 Monika S. G 7 RZESZÓW 171 543 3.18 67 100 1.49 4.74
1031 Natalia M. G 7 RZESZÓW 170 342 2.01 33 100 3.03 6.10
1032 Kamila W. G 7 RZESZÓW 160 608 3.80 80 80 1.00 3.80
1033 Krzysztof Pasowicz G 7 RZESZÓW 237 1332 5.62 53 90 1.70 9.54
1034 Szymon Kaziród G 8 RZESZÓW 106 606 5.72 73 100 1.37 7.83
1035 Paweł Małek G 8 RZESZÓW 130 519 3.99 60 80 1.33 5.32
1036 Patrycja Tama G 8 RZESZÓW 150 371 2.47 33 80 2.42 6.00
1037 Jakub Łapkowski G 8 RZESZÓW 169 526 3.11 53 90 1.70 5.29
1038 Kinga Skoczek G 8 RZESZÓW 219 807 3.68 47 100 2.13 7.84
1039 Kamil Łapkowski G 8 RZESZÓW 169 526 3.11 53 90 1.70 5.29
1040 Michał Mazurek G 8 RZESZÓW 201 1416 7.04 40 90 2.25 15.85
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
1041 Daniel Mazur G 8 RZESZÓW 199 927 4.66 60 90 1.50 6.99
1042 Izabela Jednakiewicz G 8 RZESZÓW 317 603 1.90 73 80 1.10 2.08
1043 Krzysztof Kowalski G SPORTOWE RZESZÓW 143 366 2.56 40 80 2.00 5.12
1044 Michał O. G SPORTOWE RZESZÓW 195 507 2.60 53 90 1.70 4.42
1045 Agnieszka Z. G1 RZESZÓW 150 433 2.89 60 80 1.33 3.85
1046 Izabela Fornal G7 RZESZÓW 119 865 7.27 40 100 2.50 18.17
1047 Patryk P. G7 RZESZÓW 120 539 4.49 66 90 1.36 6.13
1048 Tomasz M. G7 RZESZÓW 123 3894 31.66 40 40 1.00 31.66
1049 Bogna C. G7 RZESZÓW 203 720 3.55 67 90 1.34 4.76
1050 Sebastian G. G7 RZESZÓW 199 1145 5.75 60 80 1.33 7.67
1051 Arkadiusz G. G7 RZESZÓW 206 974 4.73 53 100 1.89 8.92
1052 Krzysztof K. G7 RZESZÓW 199 960 4.82 73 60 0.82 3.97
1053 Małgorzata P. G7 RZESZÓW 126 702 5.57 73 80 1.10 6.11
1054 Szymon W. G7 RZESZÓW 110 480 4.36 70 75 1.07 4.68
1055 Ewa Furman LO 1 RZESZÓW 174 963 5.53 46 90 1.96 10.83
1056 Karolina C. LO4 RZESZÓW 361 779 2.16 60 80 1.33 2.88
1057 Mateusz K. LO5 RZESZÓW 45 453 10.07 90 90 1.00 10.07
1058 Maciej P. PRZ RZESZÓW 280 544 1.94 47 100 2.13 4.13
1059 Adrian Telega ZST RZESZÓW 117 620 5.30 53 90 1.70 9.00
1060 Mikołaj Jankiewicz G1 RASZYN 135 628 4.65 33 70 2.12 9.87
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
1061 Andżelina R. G SAMPŁAWA 118 336 2.85 70 100 1.43 4.07
1062 Katarzyna K. ZS SAMPŁAWA 116 477 4.11 60 100 1.67 6.85
1063 Artur Piekło G SARZYNA 153 406 2.65 47 90 1.91 5.08
1064 Mariola Banaś G SARZYNA 162 1366 8.43 53 80 1.51 12.73
1065 Karol Niedbała SP SARZYNA 78 586 7.51 47 80 1.70 12.79
1066 Kacper Jaromin G SIDZINA 81 378 4.67 67 100 1.49 6.97
1067 Martyna Sutor SP 1 SIDZINA 191 1390 7.28 40 90 2.25 16.37
1068 Karol Rychlik G 1 SIEDLCE 189 927 4.90 66 100 1.52 7.43
1069 Marta Kryńska G 1 SIEDLCE 138 633 4.59 53 100 1.89 8.65
1070 Kaja Trzos G 1 SIEDLCE 160 708 4.43 60 80 1.33 5.90
1071 Weronika Kraszewska G 1 SIEDLCE 123 356 2.89 53 70 1.32 3.82
1072 Dominik Matczuk G 2 SIEDLCE 116 577 4.97 53 80 1.51 7.51
1073 Wiktor Chojnacki G 2 SIEDLCE 317 721 2.27 33 70 2.12 4.82
1074 Julia Latecka G 2 SIEDLCE 164 399 2.43 53 90 1.70 4.13
1075 Maciej Franczak G 2 SIEDLCE 106 410 3.87 20 90 4.50 17.41
1076 Klaudia Gajowniczek G 4 SIEDLCE 163 1270 7.79 80 100 1.25 9.74
1077 Krzysztof Chłopek G 4 SIEDLCE 182 1162 6.38 54 80 1.48 9.46
1078 Błażej Grochowski G 4 SIEDLCE 131 312 2.38 30 50 1.67 3.97
1079 Matylda Mrozik G 4 SIEDLCE 84 327 3.89 53 80 1.51 5.88
1080 Natalia Ługowska G 4 SIEDLCE 105 1097 10.45 53 80 1.51 15.77
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
1081 Jakub Gurba G 4 SIEDLCE 154 803 5.21 47 100 2.13 11.09
1082 Aleksandra Jaroniec G 4 SIEDLCE 147 1416 9.63 46 100 2.17 20.94
1083 Milena B. G 4 SIEDLCE 116 435 3.75 40 90 2.25 8.44
1084 Wiktoria Sielawko G 4 SIEDLCE 263 780 2.97 60 90 1.50 4.45
1085 Anna Wściślak G 5 SIEDLCE 113 1947 17.23 27 90 3.33 57.43
1086 Maja Kopańska G 5 SIEDLCE 258 695 2.69 47 80 1.70 4.59
1087 Jakub Chomiuk G 5 SIEDLCE 235 708 3.01 73 100 1.37 4.13
1088 Krzysztof Kobyliński G 5 SIEDLCE 168 1391 8.28 47 90 1.91 15.85
1089 Wiktor Grabowiec G 5 SIEDLCE 147 1271 8.65 53 80 1.51 13.05
1090 Ada O. G5 SIEDLCE 186 386 2.08 60 80 1.33 2.77
1091 Emilia Czarnocka I LO SIEDLCE 180 3115 17.31 40 80 2.00 34.61
1092 Jakub Węglewicz I LO SIEDLCE 177 586 3.31 33 80 2.42 8.03
1093 Anna Kożuchowska I LO SIEDLCE 163 1442 8.85 73 100 1.37 12.12
1094 Beata Ułasiuk I LO SIEDLCE 286 1025 3.58 80 100 1.25 4.48
1095 Marta Bożek IV LO SIEDLCE 137 934 6.82 53 90 1.70 11.58
1096 Izabela Jasińska LO 1 SIEDLCE 182 721 3.96 60 90 1.50 5.94
1097 Patrycja Cetnar LO 1 SIEDLCE 155 938 6.05 40 90 2.25 13.62
1098 Martyna B. LO 1 SIEDLCE 123 660 5.37 53 100 1.89 10.12
1099 Michał M. LO 4 SIEDLCE 122 974 7.98 53 80 1.51 12.05
1100 Laura O. LO1 SIEDLCE 140 410 2.93 87 100 1.15 3.37
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
1101 Rafał Kryński LO1 SIEDLCE 190 799 4.21 40 100 2.50 10.51
1102 Milena Borkowska LO1 SIEDLCE 218 608 2.79 46 80 1.74 4.85
1103 Szymon Przestrzelski SP 11 SIEDLCE 262 1256 4.79 47 10 0.21 1.02
1104 Jakub Grzebieliszewski SP 11 SIEDLCE 149 811 5.44 30 90 3.00 16.33
1105 Marysia Rytel SP 11 SIEDLCE 113 1416 12.53 53 100 1.89 23.64
1106 Natalia Biernacka SP 11 SIEDLCE 166 3709 22.34 80 90 1.13 25.14
1107 Jakub Milart SP 11 SIEDLCE 123 721 5.86 20 80 4.00 23.45
1108 Małgorzata Tratkiewicz SP 8 SIEDLCE 163 1038 6.37 60 90 1.50 9.55
1109 Grzegorz O. SP9 SIEDLCE 185 363 1.96 60 90 1.50 2.94
1110 Emilia Błońska ZSP2 SIEDLCE 148 519 3.51 50 80 1.60 5.61
1111 Dawid Telega G SIEDLECZKA 146 389 2.66 60 90 1.50 4.00
1112 Laura Sobaś LO MIŃSK MAZOWIECKI 305 1390 4.56 53 80 1.51 6.88
1113 Agata Klimek T SIENNICA 149 556 3.73 53 100 1.89 7.04
1114 Karatzyna Łój G SITNO 120 414 3.45 40 90 2.25 7.76
1115 Karolina D. SP SŁOPIEC 138 496 3.59 50 80 1.60 5.75
1116 Tobiasz Witalis ZSO SŁOWAK 140 533 3.81 53 70 1.32 5.03
1117 Hanna Szczepaniak 5 LO SŁUPSK 139 310 2.23 73 90 1.23 2.75
1118 Oliwia Borecka G 3 SŁUPSK 196 885 4.52 67 80 1.19 5.39
1119 Anastazja Karimowa G 3 SŁUPSK 155 618 3.99 60 100 1.67 6.65
1120 Aleksandra Szwajkowska G 3 SŁUPSK 148 1236 8.35 73 100 1.37 11.44
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
1121 Natalia Andrzejewska G 3 SŁUPSK 156 1623 10.40 67 90 1.34 13.98
1122 Kacper Firkowski G 3 SŁUPSK 138 877 6.36 40 90 2.25 14.30
1123 Hanna Rosińska G 3 SŁUPSK 145 1498 10.33 47 70 1.49 15.39
1124 Alicja Rosińska G 3 SŁUPSK 85 1298 15.27 53 100 1.89 28.81
1125 Stefan Radziuk G 3 SŁUPSK 158 723 4.58 73 80 1.10 5.01
1126 Jakub Czubajewski G 3 SŁUPSK 224 4581 20.45 46 70 1.52 31.12
1127 Zofia Ziemba G 3 SŁUPSK 216 1113 5.15 26 90 3.46 17.84
1128 Piotr K. G 3 SŁUPSK 131 478 3.65 47 100 2.13 7.76
1129 Olga Saganek G 3 SŁUPSK 292 921 3.15 60 100 1.67 5.26
1130 Oliwia Bielska G 3 SŁUPSK 112 1332 11.89 47 100 2.13 25.30
1131 Sandra Pietruk G 3 SŁUPSK 109 846 7.76 60 90 1.50 11.64
1132 Aleksandra Reichert G 3 SŁUPSK 251 1770 7.05 60 90 1.50 10.58
1133 Kornelia Tudruj G 6 SŁUPSK 66 400 6.06 67 100 1.49 9.05
1134 Natalia Jurczyk G 6 SŁUPSK 169 787 4.66 47 80 1.70 7.93
1135 Anton Makuś G ZSI SŁUPSK 107 367 3.43 53 60 1.13 3.88
1136 Katarzyna G. G2 SŁUPSK 111 724 6.52 70 100 1.43 9.32
1137 Angelika S. G3 SŁUPSK 135 446 3.30 30 100 3.33 11.01
1138 Natalia H. G3 SŁUPSK 136 1316 9.68 90 90 1.00 9.68
1139 Adrian C. GMS SŁUPSK 77 422 5.48 80 30 0.38 2.06
1140 Aleksandra Brodzińska II LO SŁUPSK 133 701 5.27 47 80 1.70 8.97
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
1141 Michał Stachurski II LO SŁUPSK 260 638 2.45 46 80 1.74 4.27
1142 Konrad Z. II LO SŁUPSK 303 1343 4.43 46 100 2.17 9.64
1143 Maciej Ryśnik II LO SŁUPSK 179 1558 8.70 60 60 1.00 8.70
1144 Maja Szewczuk LO 2 SŁUPSK 253 865 3.42 60 70 1.17 3.99
1145 Aleksandra Thiel LO 2 SŁUPSK 140 458 3.27 60 90 1.50 4.91
1146 Oskar Gawlik LO 2 SŁUPSK 241 1196 4.96 46 100 2.17 10.79
1147 Jakub Pobłocki LO 5 SŁUPSK 171 708 4.14 43 100 2.33 9.63
1148 Magdalena Łaska LO 5 SŁUPSK 82 447 5.45 73 90 1.23 6.72
1149 Karolina Kucharska LO 5 SŁUPSK 117 546 4.67 73 100 1.37 6.39
1150 Oskar Aleksandrowicz SP 4 SŁUPSK 173 1947 11.25 60 80 1.33 15.01
1151 Bartosz Szymański SP 8 SŁUPSK 120 1589 13.24 43 43 1.00 13.24
1152 Izabela Ługowska SP 8 SŁUPSK 75 1269 16.92 53 90 1.70 28.73
1153 Hanna Sopala SP 8 SŁUPSK 133 701 5.27 67 70 1.04 5.51
1154 Dawid P. SP8 SŁUPSK 78 1889 24.22 54 60 1.11 26.91
1155 Oskar Lusiński V LO SŁUPSK 254 865 3.41 60 90 1.50 5.11
1156 Barbara P. SP SMOLEC 121 342 2.83 60 90 1.50 4.24
1157 Kamila Bizacka SP SMOLEC 160 756 4.73 27 80 2.96 14.00
1158 Marta Wonskowska SP SMOLEC 216 1693 7.84 54 80 1.48 11.61
1159 Natalia Borkowska SP SMOLEC 131 1527 11.66 54 70 1.30 15.11
1160 Dominika Wójcik SP SMOLEC 104 1622 15.60 53 80 1.51 23.54
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
1161 Victor Terek SP SMOLEC 158 329 2.08 66 80 1.21 2.52
1162 Julian Serkieza SP SMOLEC 157 516 3.29 53 80 1.51 4.96
1163 Bartosz Serkieza SP SMOLEC 95 761 8.01 33 80 2.42 19.42
1164 Paulina Papciak SP SMOLEC 137 1391 10.15 53 100 1.89 19.16
1165 Krzysztof Popiel SP SMOLEC 117 519 4.44 67 70 1.04 4.63
1166 Piotr Urban SP SMOLEC 148 848 5.73 53 100 1.89 10.81
1167 Krystian Nikołajuk G SOBOLEWO 120 430 3.58 47 100 2.13 7.62
1168 Mateusz Mórawski G 1 SOKOŁÓW PODLASKI 122 315 2.58 30 70 2.33 6.02
1169 Monika Mórawska LO 1 SOKOŁÓW PODLASKI 215 419 1.95 40 90 2.25 4.38
1170 Dominik D. G SOMONINO 110 319 2.90 60 70 1.17 3.38
1171 Michał Sekuła LO 3 SOPOT 179 644 3.60 33 70 2.12 7.63
1172 Violeta Schutta LO3 SOPOT 71 599 8.44 53 90 1.70 14.33
1173 Julia S. SP 1 SOPOT 118 660 5.59 86 90 1.05 5.85
1174 Katarzyna Kusz SP 8 SOPOT 115 1067 9.28 53 80 1.51 14.00
1175 Jakub Romanowski SP 8 SOPOT 155 708 4.57 60 80 1.33 6.09
1176 Mateusz Dzioba SP 8 SOPOT 97 564 5.81 53 100 1.89 10.97
1177 Nadia Czywczyńska SP 8 SOPOT 81 702 8.67 80 100 1.25 10.83
1178 Beata Kleinszmidt UG SOPOT 180 915 5.08 33 100 3.03 15.40
1179 Karol Szczepańczyk G 14 SOSNOWIEC 143 643 4.50 30 60 2.00 8.99
1180 Szymon Świtała G 14 SOSNOWIEC 94 746 7.94 46 90 1.96 15.53
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
1181 Marcin W. SP8 SPOPT 130 1034 7.95 66 70 1.06 8.44
1182 Sebastian Lepak G STANKOWO 101 322 3.19 53 90 1.70 5.41
1183 Jakub Sar G 1 STARACHOWICE 137 1236 9.02 86 80 0.93 8.39
1184 Dariusz Cukierski LO 2 STARACHOWICE 226 568 2.51 30 40 1.33 3.35
1185 Olga K. LO 2 STARACHOWICE 165 869 5.27 60 70 1.17 6.14
1186 Marta N. LO 2 STARACHOWICE 153 556 3.63 53 80 1.51 5.49
1187 Aleksandra M. LO1 STARACHOWICE 165 416 2.52 60 100 1.67 4.20
1188 Maja Struzik G 2 STAROGARD GDAŃSKI 152 450 2.96 47 90 1.91 5.67
1189 Konrad Kolasa G STARY DZIKÓW 184 530 2.88 53 90 1.70 4.89
1190 Dawid Szczybyło G STARY DZIKÓW 319 2104 6.60 60 80 1.33 8.79
1191 Kamil S. ZS STEGNA 161 3540 21.99 80 50 0.63 13.74
1192 Dominika Dyka G STĘPINA 157 1342 8.55 53 60 1.13 9.68
1193 Bartosz Markowski SP STRASZYN 103 304 2.95 40 80 2.00 5.90
1194 Maja Majer SP STRASZYN 133 958 7.20 46 90 1.96 14.09
1195 Maksymilian Jończy SP STRASZYN 133 1038 7.80 33 60 1.82 14.19
1196 Magdalena Bąk G STRYSZAWA 98 1011 10.32 67 87 1.30 13.40
1197 Monika Bąk G STRYSZAWA 79 388 4.91 40 90 2.25 11.05
1198 Kacper D. G2 STRZELCE OPOLSKIE 85 519 6.11 20 80 4.00 24.42
1199 Dorota Kraczek G STRZYŻÓW 118 973 8.25 53 100 1.89 15.56
1200 Maciej R. G SUCHA BESKIDZKA 120 304 2.53 35 60 1.71 4.34
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
1201 Jakub B. SPIG SUCHA BESKIDZKA 144 376 2.61 43 80 1.86 4.86
1202 Adrian M. G SUCHOWOLA 130 655 5.04 40 100 2.50 12.60
1203 Natalia N. SP 4 SWARZĘDZ 129 433 3.36 60 80 1.33 4.48
1204 Kajetan Żebrowski SP 4 SWARZĘDZ 92 634 6.89 80 80 1.00 6.89
1205 Anna Holeniewska SYCÓW 151 938 6.21 60 100 1.67 10.35
1206 Krystian Lipiec G SZCZEBRZESZYN 161 885 5.50 47 60 1.28 7.02
1207 Oskar Wiszniewski G 29 SZCZECIN 130 484 3.72 80 80 1.00 3.72
1208 Olivia Olszewska G 29 SZCZECIN 112 1129 10.08 60 80 1.33 13.44
1209 Kajetan Olszewski G 29 SZCZECIN 148 697 4.71 53 90 1.70 8.00
1210 Jakub Zembrzuski G 29 SZCZECIN 176 1113 6.32 53 100 1.89 11.93
1211 Magdalena Basiak G 29 SZCZECIN 137 938 6.85 67 90 1.34 9.20
1212 Aleksandra Tomaszewska G 29 SZCZECIN 130 795 6.12 33 90 2.73 16.68
1213 Patryk Belbart G 29 SZCZECIN 147 380 2.59 26 100 3.85 9.94
1214 Oliwia Der G 29 SZCZECIN 161 1343 8.34 53 60 1.13 9.44
1215 Anna Monkiewicz SP 56 SZCZECIN 195 410 2.10 20 90 4.50 9.46
1216 Kacper Ziaja SP 56 SZCZECIN 121 1730 14.30 53 70 1.32 18.88
1217 Bartłomiej D. ZS STO SZCZECINEK 160 579 3.62 73 100 1.37 4.96
1218 Adam Kołomycki ZS STO SZCZECINEK 177 1180 6.67 53 90 1.70 11.32
1219 Bartosz Pryba ZS STO SZCZECINEK 160 408 2.55 70 90 1.29 3.28
1220 Barbara D. ZS STO SZCZECINEK 129 455 3.53 60 100 1.67 5.88
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
1221 Mariusz Licznerski G 1 SZCZYTNO 141 405 2.87 60 80 1.33 3.83
1222 Igor N. G1 SZCZYTNO 236 715 3.03 80 90 1.13 3.41
1223 Piotr W. G1 SZCZYTNO 189 778 4.12 40 80 2.00 8.23
1224 Filip W. G1 SZCZYTNO 190 680 3.58 50 90 1.80 6.44
1225 Karolina W. SP 3 SZCZYTNO 89 448 5.03 56 90 1.61 8.09
1226 Szymon Stasz SP SZEBNIE 308 752 2.44 33 80 2.42 5.92
1227 Klaudia Lewowicka G 1 SZTUM 159 649 4.08 47 80 1.70 6.95
1228 Jarosław Lewowicki G 1 SZTUM 86 778 9.05 66 70 1.06 9.59
1229 Marcin G. SP1 ŚWIDWIN 147 820 5.58 70 100 1.43 7.97
1230 Marta W. LO1 ŚWIECIE 163 477 2.93 47 100 2.13 6.23
1231 Filip Mierzwa G 1 ŚWIĘTOCHŁOWICE 98 400 4.08 40 70 1.75 7.14
1232 Michalina Kleinert G 1 ŚWIĘTOCHŁOWICE 121 351 2.90 80 100 1.25 3.63
1233 Kacper Pasternok G 1 ŚWIĘTOCHŁOWICE 168 416 2.48 40 80 2.00 4.95
1234 Mikołaj Pasternok G 1 ŚWIĘTOCHŁOWICE 176 375 2.13 46 80 1.74 3.71
1235 Mateusz Pasich G 1 ŚWIĘTOCHŁOWICE 116 409 3.53 53 90 1.70 5.99
1236 Ilona Oleszkiewicz G 1 ŚWIĘTOCHŁOWICE 133 352 2.65 33 90 2.73 7.22
1237 Damian Oleszkiewicz G 1 ŚWIĘTOCHŁOWICE 147 318 2.16 33 70 2.12 4.59
1238 Natalia Kotarska G 1 ŚWIĘTOCHŁOWICE 163 708 4.34 26 90 3.46 15.04
1239 Oskar Mróz G 1 ŚWIĘTOCHŁOWICE 132 573 4.34 34 80 2.35 10.21
1240 Michał Wieszała G 2 ŚWIĘTOCHLOWICE 123 1025 8.33 60 80 1.33 11.11
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
1241 Daria Fritsze G 2 ŚWIĘTOCHLOWICE 115 1129 9.82 40 46 1.15 11.29
1242 Martyna J. G 2 ŚWIĘTOCHŁOWICE 107 349 3.26 80 80 1.00 3.26
1243 Oliwia Zalewska G 2 ŚWIĘTOCHŁOWICE 169 367 2.17 37 70 1.89 4.11
1244 Sebastian Sajda G 2 ŚWIĘTOCHŁOWICE 89 420 4.72 40 70 1.75 8.26
1245 Justyna Wieczorek G 2 ŚWIĘTOCHŁOWICE 55 649 11.80 33 80 2.42 28.61
1246 Michał Mazurek G KATOLICKIE ŚWIĘTOCHŁOWICE 96 336 3.50 46 90 1.96 6.85
1247 Marcelina Kręgiel G SALEZJ ŚWIĘTOCHŁOWICE 166 352 2.12 53 80 1.51 3.20
1248 Julia Lipińska G SALEZJANIE ŚWIĘTOCHŁOWICE 96 423 4.41 60 100 1.67 7.34
1249 Karolina J. G SALEZJANIE ŚWIĘTOCHŁOWICE 133 472 3.55 50 70 1.40 4.97
1250 Maja K. G SALEZJANIE ŚWIĘTOCHŁOWICE 140 595 4.25 50 80 1.60 6.80
1251 Michał Pisarczuk G SALEZJANIE ŚWIĘTOCHŁOWICE 158 343 2.17 53 60 1.13 2.46
1252 Krzysztof Meler G SALEZJANIE ŚWIĘTOCHŁOWICE 148 875 5.91 40 90 2.25 13.30
1253 Krzysztof Wróbel G SALEZJANIE ŚWIĘTOCHŁOWICE 100 1298 12.98 20 90 4.50 58.41
1254 Arkadiusz Reda G SALEZJANIE ŚWIĘTOCHŁOWICE 120 700 5.83 50 100 2.00 11.67
1255 Wiktor Łukasiński G2 ŚWIĘTOCHŁOWICE 120 865 7.21 53 80 1.51 10.88
1256 Aleksander Janur G ŚWINIARSKO 140 623 4.45 53 60 1.13 5.04
1257 Marlena Samulak G TARNAWATKA 249 1236 4.96 13 100 7.69 38.18
1258 Milena Samulak G TARNAWATKA 178 1217 6.84 47 90 1.91 13.09
1259 Jakub Mirecki SP TARNAWATKA 72 725 10.07 67 70 1.04 10.52
1260 Szymon Konieczny SP TARNOGRÓD 114 410 3.60 40 60 1.50 5.39
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
1261 Dawid Michalik G 1 TARNOWSKIE GÓRY 245 649 2.65 33 50 1.52 4.01
1262 Bartłomiej K. G SALEZIANIE TARNOWSKIE GÓRY 122 502 4.11 67 100 1.49 6.14
1263 Bartosz Raj SP 10 TARNOWSKIE GÓRY 87 433 4.98 60 70 1.17 5.81
1264 Maciej K. SP 13 TARNOWSKIE GÓRY 120 721 6.01 30 100 3.33 20.03
1265 Janusz Z. G7 TARNÓW 100 460 4.60 33 80 2.42 11.15
1266 Julia Neumann G KATOLICKIE TCZEW 144 1558 10.82 33 90 2.73 29.51
1267 Karol H. G3 TCZEW 180 477 2.65 80 80 1.00 2.65
1268 Jakub N. LO TCZEW 230 548 2.38 60 100 1.67 3.97
1269 Patrycja W. LO1 TCZEW 191 309 1.62 80 90 1.13 1.82
1270 Marta Grochalska SP 10 TCZEW 184 1045 5.68 67 100 1.49 8.48
1271 Grzegorz M. SP 2 TCZEW 90 827 9.19 80 100 1.25 11.49
1272 Aneta Sołtys SP TĘGOBORZE 87 303 3.48 33 90 2.73 9.50
1273 Karol Bochenek SP TĘGOBORZE 53 439 8.28 53 80 1.51 12.50
1274 Marcin Kruk G TŁUSZCZ 60 450 7.50 20 70 3.50 26.25
1275 Kamila Kruk G TŁUSZCZ 102 329 3.23 33 80 2.42 7.82
1276 Klaudia Zionkowska G 1 TOMASZÓW LUBELSKI 205 1113 5.43 70 100 1.43 7.76
1277 Ewelina Powroźniak G 1 TOMASZÓW LUBELSKI 139 1025 7.37 67 100 1.49 11.01
1278 Jarosław Wójtowicz G 1 TOMASZÓW LUBELSKI 241 1110 4.61 47 90 1.91 8.82
1279 Oskar Chmurzyński G 2 TOMASZÓW LUBELSKI 200 550 2.75 73 100 1.37 3.77
1280 Szymon Gwizdała G 2 TOMASZÓW LUBELSKI 91 389 4.27 63 80 1.27 5.43
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
1281 Julia Słoboda G1 TOMASZÓW LUBELSKI 167 301 1.80 40 60 1.50 2.70
1282 Patryk Powroźniak G1 TOMASZÓW LUBELSKI 72 506 7.03 27 90 3.33 23.43
1283 Kamil Szymański G2 TOMASZÓW LUBELSKI 133 331 2.49 33 80 2.42 6.03
1284 Dawid Szymański ZS 3 TOMASZÓW LUBELSKI 156 354 2.27 40 80 2.00 4.54
1285 Adam Pawłowski G 14 TORUŃ 94 351 3.73 40 90 2.25 8.40
1286 Marek Pawłowski G 14 TORUŃ 177 493 2.79 60 100 1.67 4.64
1287 Patryk F. G2 TORUŃ 119 483 4.06 40 60 1.50 6.09
1288 Szymon D. G3 TORUŃ 172 706 4.10 80 90 1.13 4.62
1289 Marcin P. G3 TORUŃ 256 1639 6.40 40 100 2.50 16.01
1290 Michał S. LO 8 TORUŃ 155 470 3.03 90 100 1.11 3.37
1291 Inga Piekarz SP 11 TORUŃ 94 319 3.39 53 90 1.70 5.76
1292 Zuzanna Lamańska SP 3 TORUŃ 69 668 9.68 60 90 1.50 14.52
1293 Jakub Borkowski SP 6 TORUŃ 48 638 13.29 40 70 1.75 23.26
1294 Weronika Miller SP 7 TORUŃ 136 362 2.66 70 100 1.43 3.80
1295 Agata W. SP11 TORUŃ 116 724 6.24 70 90 1.29 8.02
1296 Borys B. SP11 TORUŃ 139 743 5.35 80 100 1.25 6.68
1297 Stanisław S. SP7 TORUŃ 137 1236 9.02 73 100 1.37 12.36
1298 Leszek G. WSB TORUŃ 223 595 2.67 80 70 0.88 2.33
1299 Wojciech B. ZSM TORUŃ 202 1158 5.73 50 100 2.00 11.47
1300 Ewa H. ZSM TORUŃ 157 2119 13.50 66 80 1.21 16.36
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
1301 Miłosz Łojko ZSM TORUŃ 215 1012 4.71 40 80 2.00 9.41
1302 Anna N. ZSM TORUŃ 120 486 4.05 70 100 1.43 5.79
1303 Michał Woźny G TRZCIANA 105 1038 9.89 46 70 1.52 15.04
1304 Dawid Pikor SP TRZEBUSKA 132 973 7.37 73 80 1.10 8.08
1305 Małgorzata Zakrzewska SP1 TUCHOLA 156 649 4.16 47 100 2.13 8.85
1306 Anita Rolbiecka SP1 TUCHOLA 120 312 2.60 40 70 1.75 4.55
1307 Weronika R. ZSO TUCHOLA 206 736 3.57 80 80 1.00 3.57
1308 Magdalena Krawenda SP TULCE 91 1113 12.23 47 70 1.49 18.22
1309 Teresa Krawenda SP TULCE 116 1997 17.22 73 70 0.96 16.51
1310 Krawenda T. ZS TULCE 116 1997 17.22 73 70 0.96 16.51
1311 Mateusz Mróz G TUROBIN 119 567 4.76 53 100 1.89 8.99
1312 Dawid Sowa G TUSZÓW NARODOWY 227 1436 6.33 33 100 3.03 19.17
1313 Dagmara S. G TYSZOWCE 168 399 2.38 67 100 1.49 3.54
1314 Eliza Mac SP TYSZOWCE 120 390 3.25 53 100 1.89 6.13
1315 Patryk Lesiuk G TYSZOWCE 212 906 4.27 86 70 0.81 3.48
1316 Milena Maziarz G ULANÓW 154 400 2.60 46 100 2.17 5.65
1317 Jakub Ostasz G ULHÓWEK 111 470 4.23 40 70 1.75 7.41
1318 Katarzyna Ostasz LO SPOŁECZNE ZAMOŚĆ 142 590 4.15 66 90 1.36 5.67
1319 Dawid Rzepka G ULHÓWEK 173 1256 7.26 40 100 2.50 18.15
1320 Wojciech Przybyłowicz SP 2 USTRZYKI DOLNE 163 433 2.66 20 70 3.50 9.30
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
1321 Lena Kaczanowska G 1 PRYWATNE WARSZAWA 169 856 5.07 46 90 1.96 9.91
1322 Milena Duszak G 1 WARSZAWA 134 2105 15.71 66 90 1.36 21.42
1323 Karol Wojda G 104 WARSZAWA 119 478 4.02 73 90 1.23 4.95
1324 Antoni Żołędziowski G 104 WARSZAWA 92 660 7.17 60 80 1.33 9.57
1325 Magdalena Z. G 105 WARSZAWA 162 895 5.52 53 100 1.89 10.42
1326 Nina Kaczanowska G 106 WARSZAWA 198 950 4.80 50 100 2.00 9.60
1327 Jan Jasiński G 120 WARSZAWA 103 374 3.63 20 70 3.50 12.71
1328 Jakub Szewczyk G 120 WARSZAWA 165 312 1.89 53 80 1.51 2.85
1329 Natalia Kaniewska G 127 WARSZAWA 97 405 4.18 80 90 1.13 4.70
1330 Adrianna Sudujko G 128 WARSZAWA 148 552 3.73 53 90 1.70 6.33
1331 Mateusz Olszewski G 132 WARSZAWA 142 387 2.73 50 50 1.00 2.73
1332 Julia Banasik G 81 WARSZAWA 98 352 3.59 53 100 1.89 6.78
1333 Daria Radomska G 81 WARSZAWA 80 927 11.59 80 90 1.13 13.04
1334 Albert Esame G 81 WARSZAWA 270 787 2.91 60 80 1.33 3.89
1335 Magdalena Malewska G 81 WARSZAWA 111 577 5.20 40 100 2.50 13.00
1336 Agnieszka J. G 81 WARSZAWA 223 453 2.03 60 60 1.00 2.03
1337 Robert Komendarek G 85 WARSZAWA 160 742 4.64 80 90 1.13 5.22
1338 Arpad Micor G 91 WARSZAWA 217 708 3.26 20 40 2.00 6.53
1339 Łukasz Jagnicki G 91 WARSZAWA 133 649 4.88 40 80 2.00 9.76
1340 Kinga Jagnicka G 91 WARSZAWA 56 334 5.96 53 80 1.51 9.00
lp. uczeń szkoła Tempo czytania SNM Zrozumienie tekstu % Wzrost
efektywności
nauki
pocz. końc. wzrost pocz. końc. wzrost
1341 Aleksandra Borecka G 91 WARSZAWA 169 520 3.08 40 70 1.75 5.38
1342 Justyna P. G 95 WARSZAWA 99 450 4.55 70 90 1.29 5.84
1343 Monika Matysiak G128 WARSZAWA 129 386 2.99 60 90 1.50 4.49
1344 Magdalena P. G73 WARSZAWA 117 480 4.10 46 90 1.96 8.03
1345 Igor S. G73 WARSZAWA 120 520 4.33 74 100 1.35 5.86
1346 Adam P. G73 WARSZAWA 273 579 2.12 70 70 1.00 2.12
1347 Zuzanna Z. G81 WARSZAWA 146 361