Galeria absolwentów Programu Treningowego Metod Efektywnego Uczenia Się

(kurs szybkiego czytania, zwiększenie zrozumienia tekstu, poprawa koncentracji uwagi, techniki pamięciowe, mapy myśli)

Zuzanna Sokal Zuzanna Sokal

ZSO 2 NOWOGARD
Maciej R. Maciej R.

G SUCHA BESKIDZKA
Anna Ż. Anna Ż.

SP ZAWOJA
Krystian R. Krystian R.

SP WOŁOMIN
Joanna Ziemińska Joanna Ziemińska

G 1 RZESZÓW
Patryk Karcz

LO 2 CHOJNICE
Daria J. Daria J.

G 5 RUDNA WIEKLA
Dariusz Cukierski Dariusz Cukierski

LO 2 STARACHOWICE
Dawid Piejko Dawid Piejko

G RACŁAWÓWKA
Julia Życka Julia Życka

G JEDLIŃSK
Marta N. Marta N.

LO 2 STARACHOWICE
Jędrzej T. Jędrzej T.

SP 54 POZNAŃ
Jan Rawwo Jan Rawwo

LO 1 ELBLĄG
Milena Kowalik Milena Kowalik

G 51 BYDGOSZCZ
Monika S. Monika S.

G 7 RZESZÓW
Agnieszka J. Agnieszka J.

G 81 WARSZAWA
Mikołaj Kostrzewa Mikołaj Kostrzewa

G 51 BYDGOSZCZ
Kamila W. Kamila W.

G 7 RZESZÓW
Elżbieta Kitel Elżbieta Kitel

ZSOIP RUDA ŚLĄSKA
Aleksandra Kierlańczyk Aleksandra Kierlańczyk

SP 80 WARSZAWA
Laura Sobaś Laura Sobaś

LO MIŃSK MAZOWIECKI
Wiktoria Popowa Wiktoria Popowa

LO 1 BIAŁOBRZEGI
Ewelina S. Ewelina S.

ZS GIEDLAROWA
Patryk Walczak Patryk Walczak

G BIAŁOBRZEGI
Małgorzata Krzosek Małgorzata Krzosek

G PRZYTYK
Jakub W. Jakub W.

G 2 KOZIENICE
Aleksandra Borecka Aleksandra Borecka

G 91 WARSZAWA
Monika B. Monika B.

G 12 RADOM
Sebastian K. Sebastian K.

ZST LEŻAJSK
Dorota Łabędzka Dorota Łabędzka

G IŁŻA
Grzegorz Kachniarz

SP 2 PRUSZCZ GDAŃSKI
Agata Stangret Agata Stangret

G 40 WROCŁAW
Emilia Stangret Emilia Stangret

G 40 WROCŁAW
Dawid Szymański Dawid Szymański

G 1 ŻYRARDÓW
Jakub S. Jakub S.

G WOLA ZARCZYCKA
Mariusz Kozioł Mariusz Kozioł

LO 15 WROCŁAW
Dominik Kozioł Dominik Kozioł

G 28 WROCŁAW
Kajetan Żebrowski Kajetan Żebrowski

SP 4 SWARZĘDZ
Martyna L. Martyna L.

G 1 LUBOŃ
Alicja Kaczmarczyk Alicja Kaczmarczyk

G 1 LUBOŃ
Olga Kaczmarczyk

SP 84 POZNAŃ
Karolina Łęska Karolina Łęska

G LEŚNICA
Michał Jóźwiakowski Michał Jóźwiakowski

ZSE LUBLIN
Teodor Karasek Teodor Karasek

LO 12 WROCŁAW
Dominika Sykus Dominika Sykus

LO 1 LEGIONOWO
Weronika Stepanko

SP MIĘKISZ NOWY
Teresa Krawenda Teresa Krawenda

SP TULCE
Jan Kustusz Jan Kustusz

G JASTARNIA
Agnieszka Grad Agnieszka Grad

G 3 ZABRZE
Katarzyna Grad Katarzyna Grad

LO 1 ZABRZE
Jakub Pobłocki Jakub Pobłocki

LO 5 SŁUPSK
Aleksandra Jaroniec

G 4 SIEDLCE
Marcelina Zdunek

LO 1 ŁUKÓW
Kamil Kamiński Kamil Kamiński

LO NAŁĘCZÓW
Dorota Kraczek Dorota Kraczek

G STRZYŻÓW
Ewa O. Ewa O.

UNIWERSYTET MEDYCZNY BIAŁYSTOK
Bartosz Grabowski Bartosz Grabowski

LO 3 WOŁOMIN
Katarzyna Warsztocka Katarzyna Warsztocka

G 4 PRUSZKÓW
Marta Adler Marta Adler

G 4 PRUSZKÓW
Paulina Wnęk Paulina Wnęk

G MUSZYNA
Weronika R. Weronika R.

ZSO TUCHOLA
Paweł B. Paweł B.

SP 81 GDAŃSK
Marcin Aniserowicz

ZS 2 PIŁA
Marek Aniserowicz

ZS 2 PIŁA
Tomasz D. Tomasz D.

ZS 2 PIŁA
Jakub Michałowicz Jakub Michałowicz

SP 4 OSTRÓDA
Łukasz S. Łukasz S.

ZS 20 BYDGOSZCZ
Jan Antosiewicz

ZSPIG 20 GDAŃSK
Jagoda S. Jagoda S.

ZSP 3 KOŚCIERZYNA
Daria Radomska Daria Radomska

G 81 WARSZAWA
Izabela Kociołek

G NAWOJOWA
Julia Opiołka

G 12 RUDA ŚLĄSKA
Hanna Opiołka

G 3 ZABRZE
Sylwia Lepak Sylwia Lepak

LO 1 ELBLĄG
Marta Adamik Marta Adamik

SP STO GDAŃSK
Aleksandra Adamik Aleksandra Adamik

SP STO GDAŃSK
Sebastian P. Sebastian P.

SP RYJEWO
Marta Nowacka Marta Nowacka

SP 3 CHEŁMŻA
Aleksandra Hegner

G 2 GRUDZIĄDZ
Karolina K. Karolina K.

SP 6 GRUDZIĄDZ
Jan R. Jan R.

SP 80 WARSZAWA
Daria S. Daria S.

SP OWIŃSKA
Agnieszka Wycech

SP CHARZYKOWY
Hubert Gajewski

LO 4 ELBLĄG
Maksymilian Mazur Maksymilian Mazur

G 12 RUDA ŚLĄSKA
Kamil Klasa Kamil Klasa

G 3 ELBLĄG
Natalia R. Natalia R.

SP 81 GDAŃSK
Magdalena C. Magdalena C.

ZS 1 MIŃSK MAZOWIECKI
Gabriela Kołodziejczyk Gabriela Kołodziejczyk

G KOMORÓW
Marta Wolanin Marta Wolanin

G 10 LUBLIN
Marcin Tymiński Marcin Tymiński

LO T.ZANA PRUSZKÓW
Magdalena Suś Magdalena Suś

SP 5 ZABRZE
Ewelina Dąbrowska Ewelina Dąbrowska

GS LEGIONOWO
Piotr Potasiński Piotr Potasiński

G 2 LEGIONOWO
Michał Ficak Michał Ficak

G 7 PRZEMYŚL
Maryna Leskiw Maryna Leskiw

G 7 PRZEMYŚL
Joanna Boratyńska Joanna Boratyńska

LO 1 GARWOLIN
Magdalena Borkowska Magdalena Borkowska

LO 1 WOŁOMIN
Weronika P. Weronika P.

SP 4 CHEŁMNO
Dominik Wieczorek Dominik Wieczorek

SP 8 ZAMOŚĆ
Aleksandra Włodarczyk Aleksandra Włodarczyk

G REDZIKOWO
Klaudia Magda Klaudia Magda

G 1 JAROSŁAW
Nina Wojtowicz Nina Wojtowicz

G LUBAWA
Szymon Zamęcki Szymon Zamęcki

G REDZIKOWO
Martyna Kurzawska Martyna Kurzawska

SP 54 BYTOM
Wiktoria Waniek Wiktoria Waniek

SP 38 BYTOM
Daniel Sałek Daniel Sałek

SP 9 WEJHEROWO
Jakub Iwaszko Jakub Iwaszko

G 3 PIŁA
Monika S. Monika S.

G 2 CHEŁM
Anastazja Karimowa Anastazja Karimowa

G 3 SŁUPSK
Adam Łach Adam Łach

G ORŁY
Martyna Gołda Martyna Gołda

G NIEBIESZCZANY
Zuzanna Krajewska Zuzanna Krajewska

SP 33 BYTOM
Katarzyna Przyboś Katarzyna Przyboś

G 1 RZESZÓW
Monika Demkowicz Monika Demkowicz

SP KOSTAROWCE
Jakub Stokowski Jakub Stokowski

G NOWE IGANIE
Andrzej R. Andrzej R.

G 48 GDAŃSK
Mateusz K. Mateusz K.

G 9 LUBLIN
Łukasz Skrzypczyński Łukasz Skrzypczyński

G7 POZNAŃ
Wiktoria Jakimów Wiktoria Jakimów

G 10 GLIWICE